2733
2739
عنوان

لطفا بیاین احتیاج دارم به کمک

101 بازدید | 13 پست

سلام

من یه کمکی میخام 

من متاهلم و تو دوران نامزدی هستیم (عقد) 

راستش پنجشنبه هفته پیش ک فوتبال داش 

من ب طور خیییلی اتفاقی دلم درد گرف حدودا سمت راس و دور ناف و حالت تهوع پیدا کردم و رفتم دکتر 

ازمایش ادرار و خون و سونوگرافی و سی تی اسکن گرفتن ازم جواب ازمایش دو  روز بعد  یه چندتا دکتر دیدن همشون گفتن جواب همشون خوب و نرماله  یکی از دکترا بهم گف دوتا تشخیص بیشتر  ندارم یا اپاندیسه که اگه اپاندیس بود تا الان ترکیده بود که نیس و تنها تشخیصی که الان دارم اینه که تخمک گذاریت وارد شکمت شده و داره انجام میشه 

تو سونوگرافیم از اپاندیسم ک انجام شد تو‌جوابش نوشته بود که اپاندیس حاد یافت نشد و یه مایع ازاد انگار وجود داره چیزی ک یادمه و گف مشکل خاصی نیس نگران نباش 

و یه دکترا هم بهم گف که کیست داری احتمالا 

الان دقیقا ۳۵روزه که پریود نشدم  

دل و کمرم هم خیلی درد میکنه

چیکار کنم واقعا!!!

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ...🪐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امکان حاملگی نیست؟ 

سابقه دیر پیر شدن داری؟ 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

چه ربطی به فوتبال داشت 😃😃😃

یه هفته دیگه اگه پریود نشدی یه سر به دکتر زنان بزن 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2740
چه ربطی به فوتبال داشت 😃😃😃 یه هفته دیگه اگه پریود نشدی یه سر به دکتر زنان بزن 

خاستم دقیق بگم ک کی این اتفاق افتاد

نه اصلا

مگه سونوگرافی بدی ببینی چه خبره

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
مگه ازمایش ادرار که دادم مشخص نکرده ؟ که هستم یا نه؟

برای دیر پریود شدن گفتم سونوگرافی مگه آخرش بدی ببینی چه خبره. 

ولی حالا صبر کن شاید کمی تاخیر داشته باشه ولی پریود بشی. 

برای دیر پریود شدن گفتم سونوگرافی مگه آخرش بدی ببینی چه خبره.  ولی حالا صبر کن شاید کمی تاخیر ...

اها از اون لحاظ 

بخدا این چن روز  انقد استرس داشتم که 

چار پنج روز دیگه صبر میکنم اگه پریود نشدم حتما میرم