2737
2734

چندردز دیگه عروسیمونه پدرومادرش خیلی بهونه میگیرن مادرشم گریه میکنه.بهش وابسته ن

شماچجوری بااین مسئله کنار اومدید؟

رابطشون باشماچطوره؟

باید چجوری رفتارکنم که دوستم داشته باشن؟

نه شوهر من از ۱۸ سالگی به خاطر درس و کار از اون خونه رفته.الانم تو یه شهر دیگه زندگی میکنیم.ولی برادرشوهرم خواس بره یه دانشگاه شهر دیگه که نیم ساعت فاصله داشت مادر شوهرم اینقدر بهونه اوردددد نزاش بره.خدا به داد زنش برسه که قراره خونه اونا زندگی کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه شوهر من از ۱۸ سالگی به خاطر درس و کار از اون خونه رفته.الانم تو یه شهر دیگه زندگی میکنیم.ولی براد ...

البته از لحاظ عاطفی خیلی.مادرشوهرم کرونا گرفت شوهرم گف مادرم بمیره خودمو میکشم منم دلداری میدادم پس من بدون تو چی کار کنم گف توزندگیتو ادامه میدی.انقدر گریه مییکرد.دیگه ببین چجوری بود تو شرایط کرونا تو حیاط بیمارستان میخوابید و هر لحظه میرفت ای سی یو.نگید نمیزارن ای سی یو شهرای کوچیک زیاد گیر نمیدن همراه بمونه

2728

ما فعلا عقدیم ولی باورمیکنی نامزدم با ۲۷ سال سن با مامانش میخوابه هنوزم

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2740

اغلب مردای ایرانی وابستگی افراطی نسبت به والدینشون مخصوصا مادرشون دارن،من وارد خاتواده ای شدم که هووی مادرشوهر و خواهرشوهرام محسوب میشدم،همش هم بستگی به همسرت داره که بخواد مستقل فکر کنه یا نه،اگه اون بخواد میتونه این وابستگیو کم کنه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

وابسته ک هستن خیلی

اما خونمون نزدیک خونشونه روزی چندبار همو میبینن🐰

دیگ فکرشو بکن حتی میوه ای ک میخرن یه مقدارشو واسمون میفرسته دلش نمیاد اون بخوره ما نخوریم😁

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
ما فعلا عقدیم ولی باورمیکنی نامزدم با ۲۷ سال سن با مامانش میخوابه هنوزم

وای مگه میشه،وای مگه شوهر نداره؟؟؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706