2737
2739

فک کنم پای چپ روی پای راست .فکر میکنم بچه بودم اینجوری بهم گفتن و از همون موقع عادت کردم .بدون جورابم تا مچ اشکال نداره فکر کنم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چی جوری🥺

ببخشید عزیزم حواسم رفت موقع تشهد وبین دوسجده.

موقع سجده باید پاها حالت عمود باشه و سرانگشتای شصت به زمین بخوره  

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

موقع سجده باید 7جای بدن به زمین بخوره .پیشانی ،کف دو دست ،زانوها و سرانگشتهای بزرگ پا 

2740
ببخشید عزیزم حواسم رفت موقع تشهد وبین دوسجده. موقع سجده باید پاها حالت عمود باشه و سرانگشتای شصت به ...

کسی آموزش داره بتونم ببینم یا تصویری اموزش داده باشه

سرچ کردم ولی فقط برای آقایون رو نوشته

فرقی نمیکنه شمام همونو رعایت کن 

کسی آموزش داره بتونم ببینم یا تصویری اموزش داده باشه

نمیدونم .هم تو گوگل بزنی احتمالا بیاد .الان اینجوری که گفتیم متوجه نشدی؟