2733
2734
عنوان

دعوت نامه از طرف خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 151 پست
@آلاخانووووممم    ‍   @sheyda_9     @mmghgh     @00eli00 ...

امروز ۵۰۰ بار یا بیشتر استغفار کردم

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔
امروز ۵۰۰ بار یا بیشتر استغفار کردم

قبول باشه 💞

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عالی بود

ممنونم از دعوتت

لطفا منم در گروه اد کن

منم تقریبا همه رو انجام میدم

و‌چن مورد دیگه

مثل ذکرهای روزانه

آیت الکرسی اهدایی به حضرت رقیه س

زیارت عاشورا

سوره یس

دعای مریض ها

دعای دیگران

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

سلام عزیزم

عاااالی بود. خیلی لذت بردم. اجرت با امام زمان😍💚🍃🌹

من از فردا ان شاءالله شروع میکنم و در حد فرصتم انجام میدم و به مرور بیشترش میکنم به یاری خدا. خیلی ازت ممنونم که تشویقمون کردی به معنویات بیشتر😘🌹🌹🌹🍃

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2731
سلام عزیزم عاااالی بود. خیلی لذت بردم. اجرت با امام زمان😍💚🍃🌹 من از فردا ان شاءالله شروع میکنم ...

سلام گلم 

😊😊😊😊چ عالیییییی انشالله ک موفق میشی گلم روز ب روز بیشتر ب خدا نزدیکتر میشه با استفاده از این ذکرا

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سلام گلم  😊😊😊😊چ عالیییییی انشالله ک موفق میشی گلم روز ب روز بیشتر ب خدا نزدیکتر میشه با اس ...

ان شاءالله😍 التماس دعا🙏🙏

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
چقد عالی  میشه منم باشم ؟

ذکراررو روزی همونطوری ک گفتمو بگو    اما ذکزر استغفرالله از دیروز شزوع شده   

بیا توی اینجا بت بگم چیکارا کن https://www.ninisite.com/discussion/topic/6926840/چهل-روز-استغفرالله

تا چهل روز ؟

ذکرا رووباید همیشها بگی یواش یواش زیادش کن اینطوری هک میشه ت ذهنتت ،   اما استغفرالله اره چهل روز 

ذکرا رووباید همیشها بگی یواش یواش زیادش کن اینطوری هک میشه ت ذهنتت ،   اما استغفرالله اره چهل ر ...

آها متوجه شدم

ممنونتم عزیزم

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟
آها متوجه شدم ممنونتم عزیزم

خاهش گلم ❤❤

خاهش گلم ❤❤

سلام عزیزم دوباره همرو خوندم ابهام نداشت برام نمیدونم چرا اولش یذره عجیب اومد برام انگار منظورتو نمیفهمیدم اما الان که خوندم دیدم خوبه انشاءالله از فردا شروع میکنم بازم سوالی داشتم ازت میپرسم🌹🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام عزیزم دوباره همرو خوندم ابهام نداشت برام نمیدونم چرا اولش یذره عجیب اومد برام انگار منظورتو نمی ...

سلام خداروشکر عزیزم اتفاقا منتظر بودم پیام بدی تا رفعش کنم ، ب روی چشمم هروقت سوالی پیش اومد بگو 💗

سلام خداروشکر عزیزم اتفاقا منتظر بودم پیام بدی تا رفعش کنم ، ب روی چشمم هروقت سوالی پیش اومد بگو 💗

نه عزیزم اشکال از متنای شما نبود من خودم انگار دیروز گیج شده بودم برام یذره نا مفهوم بود اما امروز که خوندم دیدم نه همرو دارم میفهمم دیروز همزمان چند تا تاپیک میرفتم انگار قاطی کرده بودم بازم حلالم کن اگه ناراحت شدی 🌹🌹🌹🌹❤❤❤

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706