2737
2734

سلام دوستان اصفهانی کسی تمایل داره کارپاکسازی یاد بگیره -اموزش ها رایگان ولی مواد بایدبخرید ک البته چون عمده خریده میشه ارزونتر براتون در میادو بعد میتونین ب عنوان دستیار کارکنین تاحرفه ای شین هرکسی تمایل داره لطفا درخواست دوستی بده تابیشتر صحبت کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بچه ها من خودمم هنوز کارنکردم ی جلسه از کلاسو شرکت کردم -اگ کسی د.وست داره بیاد - ببینه - اموزش تئوری ک ی جلسه شرکت کردم خوب بود - ولی بهشون گفتم باید سالنتون ببینم و کارعملی تون بعدنظرقطعی بدم -این تاپیک زدم اگ کسی دوست داره بیاد -کلاسوببینه واگ خوب باهم بمونیم اونجا اگ ن یا جای بهترو قیمت مناسب میشناسه باهم بریم اونجا

من می خواهم بیام

عزیزم چن سالته ؟ دوست داری کار پاکسازی؟ نظرت چیه مثل من ی جلسه کلاس تئوری شرکت کنی من از تئوری راضی بودم ولی دارم راجع ب برندا واینا تحقیق میکنم- گفتم باهاشون صحبت کنم ک مواد زیاد نخرم  کمتربخرم - از جاهای دیگ هم دارم تحقیق میکنم . شما مایلی بیای باهم ببینیم شرایطو باهم کارکنیم اگ پسندیدی ؟واگ جای بهترپیداکردیم بریم اونجا؟

2706