2733
2739
عنوان

موی روشن بهم میاد یا تیره ؟

729 بازدید | 14 پست

البته خیلی تیره نیستا 

بچه ها نگید عکس تکراریه ،میخوام مقایسه کنید 

فکرمم داغونه کلا میخوام حواسم پرت شه 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک بغلی عکس میذارن واس همون 😂

😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
اقا من نظرم عوض شد روشن خیلی بیشتر بهت میاد😂🤦🏻‍♀️😍

جدی ؟ خودمم هنوز بهش عادت نکردم

جفتش بهت میاد

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
جفتش بهت میاد

ممنون عزیزم

2738
اره عزیزم خیلی بهت میاد😍👌🏻

عزیزم چرا فکرت انقد مشغوله و برای خودت استرس ایجاد میکنی

خودمم نمیدونم 🤕

کوووو

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2706