2733
2734
عنوان

خونه شلخته و بدون کابینت من++عکس🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 80714 بازدید | 437 پست

به مادروپدر شوهر و مادر پدر خودت بگو هدیه خونه نو براتون کابینت بزنن البته اگه پول دارن اونا

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مادروپدر شوهر و مادر پدر خودت بگو هدیه خونه نو براتون کابینت بزنن البته اگه پول دارن اونا

پدرمادر و داداشم میلیاردرن ولی خییییلی خسیس هنوز هزارتمن کادو ندادن بهم چ برسه کابینت بزنن 😂😂

ولی مادرشوهرم اینا خیلی کمک کردن ندارن دیگه پدرشوهرمم فوت شده چندساله

2731

چه خونه خوشگل ودلبازی

مبارکتون باشه😍ان شاالله زود زود پول دستتون میاد کابینت خوب میزنید تا عید اونجوری که دوست داری

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
پدرمادر و داداشم میلیاردرن ولی خییییلی خسیس هنوز هزارتمن کادو ندادن بهم چ برسه کابینت بزنن 😂😂 ولی ...

زنگ بزن بابات بگو برای هدیه نو خونه ام کابینت بزن بابا   به دخترش نه نمیگه!

البته فدای سرت ان شاالله خودتون پول دستتون میاد میزنید که مطمئن باش میزنید به زودی 

همین که خونه دارید شکر

2740
زنگ بزن بابات بگو برای هدیه نو خونه ام کابینت بزن بابا   به دخترش نه نمیگه! البته فدای سرت ان ...

بابام از اون باباها نیست اخلاق نداره بعد وقتی مجرد بودیم راضی نبودین یه لقمه نون بخوریم تو خونشون زود تو سن کم شوهرمون میدادن حالا میاد پول کابینت بدع واسه من 🤕

اسی جان بنظرم سخت نگیر ماشالله آشپزخونه دلبازه کابنت هم بزنی ماه میشه😍😍😍😍😍😍😍زود میگذره میبینی کابنتارو هم زدی 😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪