2737
2739
عنوان

خونه شلخته و بدون کابینت من++عکس🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 80708 بازدید | 437 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فدات شم عزیزم خدا رو شکر که باردار شی بی درد سر منم پلی کیستیکم و الان تقریبا 7 ساله اقدامه و هر ماه ...

عزیزم اگ اینستا داری پیج nini_naz  رو فالو کن خانم دلیری از پکیجاش استفاده کن من خودم تجربه ای ندارم اما اینایی که تو پیجش استفاده کرده بودن تا یه ماه نتیجه گرفتن شمام امتحان کن انشاءالله که خدا دامنتو سبز میکنه غصشو نخور 😍😘

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍

عزیزم انشالله کابینت میزنی 

ماهم اومدیم این خونمون کابینت نداشت من عجله کردم گفتم زودتربزنیم الان پشیمونم کابینتامونو دوست ندارم کاش یه کم صبرمیکردم با چن نفرمشورتمیکردم یه بهترشو میزدیم

2740
اکی .مال ساختمونه وقتی نمیدونی من چی بگم 

نمیدونم چیه ولی حتما برا ما مشکلی نداشته از برادرم تو کار ساختمونه اومد اولش خونه رو چک کرد مشکلی نداشت بعدش باز سازی کردیم

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
من ترک زدم . ولی اشپزخونه امم بزرگه ۱۸ متره همشو زدم باکس های دو طرفش خیلی چوب برد😐

خیلی گرون شده چند سال پیش زدی؟ 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706