2737
2739

یه دستبنددخترونه خریده بودم که روش یه عالمه نگین کاری بودجنسشم چطور بگم حالت فلزی بود مانند بود خیلی دوستش داشتم منو جو گرفته بود دادم به دوستم لطفا سرزنشمم نکنین  اونم شیشه عطرش که آخراش بود رو داد بهم یعنی یک چهارم از عطره مونده بود فکر نمیکردم اخلاقش عوض بشه و منو مسخره کنه

مامانم عاشق اون دستبندم بود چون خودش برام خریده بود و به دستم می اومد و از کجا که از اون دوستمم متنفره و راضی نیس باهش بگردم 

اونم نرمال نیست به تازگی خیلی عوض شده میترسم بهش بگم دستبندمو بیار بیاد و بخاطر همون آبرو ریزی کنه شما بودین قیدشو میزدین و فکر آبروتون بودین 

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

قیدشو میزدم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب برو بکی مثل همون دستبندو بخر.

دیگه هم وقتی مادرت با کلی عشق برات چیزی میخره به کسی نده و بگو یادگاریه.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

وقتی مامانت راضی نیست وخودتم ی چیزاییی فهمیدی قیدشو بزن بیخیال دستبندشو

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

يه هديه بگير براش ببر و بگو دستبند يادگار مامانمه الانم مامانم داره دنبالش ميگرده بهم بده

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2706