2737
2734
عنوان

کمک خانما هرکی کرونا داشته کمممک

261 بازدید | 25 پست

دوستان من استرس دارم هرکی میدونه راهنماییم کنه. من چهارماهه میگذره از کرونام ولی بعضی روزا علائمش باهام هست. معذرت میخوام اینو میگم ولی مجبورم و خیلی استرس دارم امروز رفتم دسشویی دیدم ادرارم قهوه ای رنگه یچیزی شبیه خلط توش بود حتی نگاه خودم کردم دیدم از رحمم هم اون قهوه ای میاد. ربطی ب پریود هم نداره چون پاک شدم حدود ده روز پیش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من هفته دوم کرونا تو ادرارم یه چیز هایی ببخشید مثل لجن بود عفونت اینا هم نداشتم و ندارم بعد یه هفته ...

ببخشید تو ادرارت بی رنگ بود؟؟ منم امروز برام پیش اومد تو اوایل کرونا اینجور نبودم 

زنگ بزن ۴۰۳۰ ازشون بپرس ولی فکر نکن اون ترشح که گفتی ربطی به کرونا داشته باشه. اما ضعف که هنوز دارین مربوط به کروناست. منم تا چند ماه فکر میکردم دوباره گرفتم. خودتو تقویت کن 

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
2706