2737
2739
دختره یا پسر به سلامتی؟
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جاری منم ماه پیش سز شد میگه اصلا ترس نداشت الکی به خودش استرس داده بود
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738
وای چققققد پسر عالیه چه اسم قشنگی انتخاب کردین احسنت انشاالله که حضرت محمد (ص) همیشه همراهش باشه
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
لحظه ای که صدای گریشو میشنوی خیلی شیرینه..حاضر نیستی یک ثانیه از اون لحظه رو با دنیا عوض کنی.. صدای گریه پسرم موقع تولد تنها صداییه که تا آخر عمرم تو گوشم میمونه ..
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***
شیرین ترین خاطره زندگیت میشه من با اینکه سی و یک هفته سز شدم و کلی استرس داشتم الان واسم بهترین خاطره شده مخصوصا وقتی صدای گریه دخترمو شنیدم الانم فردا میشه چهارماه از سز میگذره و خیلی راحتم و کلا هم اون روزا درد غیر قابل تحملی نداری و با شیاف حل میشه حتما سزارین اسپاینال یا همون بی حسی. بگیر عالیهههههه
تورو خدا قدره این لحظاتو بدوون امشب اخرین شبه دو نفریتونه حسابی خوش بگذرون و به هیچی فکر نکن خدا همیشه همراهته....
ترسی نداره تو که کاری لازم نیست بکنی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔