2137
2106
کسی رفته گفتن اثر داشته ک منم رفتم موهامم سیاه و زخیمه کلا

ببین کلا یه دستگاه رو بدنای مختلف تاثیر متفاوت میذاره اینو از نزدیک دیدم خودم 

اما درکل جلسه اول خبری نیس هنوز،عجله نداشته باش😃

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

کندلا ۲۰۲۰ خوبه؟ بعد قیمت فول بادی می دونید؟

۲۰۲۱ هست خیلی خوبه البته من فعلا دو جلسه رفتم

۴۸۰فول بادی

فقط 40 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈
کسی رفته گفتن اثر داشته ک منم رفتم موهامم سیاه و زخیمه کلا

من هم ي جلسه رفتم همين طور فكر ميكردم به من گفت اصلا دست نزن تا جلسه بعدي شب قبلش ژيلت بزن مال من از روز دهم موها سست شدن و خيلياشون ريخت 

2149
ن فرقی نداره دوسداشتی بکن

الان بزنم یا بزارم یه روز قبل جلسه بعدی؟؟؟

مامان خیلی دلتنگم .... اما نمیدونم خیلی                               رو چطوری بنویسم ک خیلی خونده بشه💔                          مامان دیدی حرفت درست در اومد 😓                                 کاش برگردی خیلی تنهام💔
من هم ي جلسه رفتم همين طور فكر ميكردم به من گفت اصلا دست نزن تا جلسه بعدي شب قبلش ژيلت بزن مال من از ...

یهنی با همون یه جلسه موهاتون ریخت ؟؟؟؟

چه خوب واقعا 

من ده روزی میشه ولی هنوز نریختن 😕

مامان خیلی دلتنگم .... اما نمیدونم خیلی                               رو چطوری بنویسم ک خیلی خونده بشه💔                          مامان دیدی حرفت درست در اومد 😓                                 کاش برگردی خیلی تنهام💔
بزار همونموقع یباره بزن بهتره

ممنون عزیزم 

2050
حدی؟ کدوم شهری من فول بادی پرسیدم گفتند یک میلیون من شیرازم😶

خوزستان 

فقط 40 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈