2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول☹️

بیخیال گذشته ی رفته و آینده ی نامعلوم😍✨من میرسم به هرچی که میخوام❤خدا با منه😎حتی اگه همه رو به روم باشن اون پشتمه💎من همونم که هزار بارم زمین بخوره باز بچه پروعه و دو هزار بار بلند میشه😌💫
2728

معدلم بیست بشه نفر اولبشم

همه خوشبخت بشین بشن منم خوشبخت بشم تروخدا دعام کنید😭😭

سلام اگر دنبال یه چنل میگردن که

پر از ماسک مو وصورت باشه

پروفايل بگراند باشه

اهنگ

چنل@Girlse_roomsتو تلگرامه

میکاپ

بافت مو خلاصه کلی چیزای خفن تو چنل داریم تازه میتونید نظر بدین هرچی دوست دارین براتون بزارم لطفا حمایتم کنید 😔آدرس چنل@Girlse_roomsتو تلگرامه

تورنتو😍😍😍😍

ایتالیا😍😍😍😍😍

یه قهوه بخورم تو یه کافه که ازش برج ایفل دیده میشه😪😪😪😪

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2738

ارامش ارامش ارامش بعدشم کانادا

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

هیچی جز سلامتی بچم

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑
2706