2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا میان میگن که خیلی به کارای اینجور نیاز دارن امیدوارم به دردشون بخوره اینم کانال تلگرامش که ام ...

باید چی بنویسی گلم؟

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
نه

یعنی از اونا نیس ک اول باید براش یه مبلغی واریز بزنیم؟؟؟توضیخ میدی لطفا

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2728
نه دوستان هیچ واریزی نداره برای نوشتن  یه متن ۴۰۰ کلمه ۴ تومن  متن ۶۰۰ کلمه ۶۰۰ متن ۱۰۰ ...

😐😐😐اینو رفتم والا دستمم نابود شدت از بس تایپ کردم آخرشم هیچی 😢

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2738
یعنی چی هیچی؟

همش میگف در انتظار تأیید نمدونم چی چی😐😐

همش میگف در انتظار تأیید نمدونم چی چی😐😐

خوب دیگه باید تصحیح بشه الان برو چک کن ببین تصیح شده یا نه

من تا الا بالا ۲۰۰ کار کردم پولمم دادن

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده
خوب دیگه باید تصحیح بشه الان برو چک کن ببین تصیح شده یا نه من تا الا بالا ۲۰۰ کار کردم پولمم دادن

جدی؟؟

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
خوب دیگه باید تصحیح بشه الان برو چک کن ببین تصیح شده یا نه من تا الا بالا ۲۰۰ کار کردم پولمم دادن

من رفتم دیدم یکیش تایید شده چهار هزار تومان😂😂🤭 حالا شماره حسابمو میزنم شماره شبا میخاد از کجا بیارم؟

2706