2737
2739
عنوان

دیروز با کتک از خواب پاشدم 😐🤍🙄

1057 بازدید | 54 پست

من کلا خوابم اینطوری شده شبا بیدارم از اونور میخابم تا لنگه ظهر بابام همیشه میگف درست کن خودتو 😐 دیروز ساعت ۳ ظهر بود خواب بودم یهو در اتاقم باز شد بابام رفت دره بالکن و باز کرد منم دوباره چشامو بستم یهو یه جیز محکم خورد به پام 😒😒 با چوب شروع کرد منو زد 🤕🤕 تو عمرش یبارم دست روم بلند نکرده خیلی مهربونه منم جیغ بنفش میکشیدم یهو رفت تو اتاق دید مامانمم خواب اونم زد 🤒🤒 من اینور هی داد میزدم یهو اوند دوباره چنبار زد 

انگشت دستم کبود شد و باد کرده از دیروز هی بهش میگم مبگه خوبت کردم لازمت بود /: 

همیشه میگفتم بابامو تو دنیا از همه بیشتر دوس دارم ولی دیروز نظرم عوض شد اصن هیچ کسو دوس ندارم😒 تازه الان برام بستنی اورده منم گفتم انگشتم هنوز باد داره گف اون باد نباید بخوابه درس زندگیه 😐😐😐

شما بودید اصلا باهاش حرف میزرید؟

چند سالته اسی😕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2738

باباته خوبتو میخاد برو دستشو ببیوس بگو دستت درد نکنه بابا جونم

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد
2706