2737
2739
عنوان

خاستگار

654 بازدید | 76 پست

بچها من ی خاستگار پر و پا قرص دارم دو سه ساله که دوسم داره و ولکن نیستش همه شرایطش خوبه خانواده خوبی داره با ایمان و با اصالته و خیلی هم خوش اخلاق و به کار و دانشگام هم کاری نداره و با گذشته ام هم مشکلی نداره شغلش هم خوبه کلا از همه نظر مناسبه فقط ی مشکل دارم ک قدامون اندازه همه هیکلشم هم متوسطه یکم ریزه دو دلم برای قبول کردنش چکار کنم 

لگد ب بختت نزن 😁

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چرا با ما ریزه ها مشکل دارین 😐😐

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو بله

دا هشساد منی سوویندیرمیر نینماخ اولار           ♧ تورکون دیلی تک سوگیلی ایستگلی دیل اولمازاوزگه دیلی قاتسان بو اصیل دیل اصیل اولماز❤.......در حال تحصیل♡♧جانیم اولان گونجان منیمسن❤🖇
2731
2740

بحرحال هرکی معیارهایی داره دیگه بستگی داره ب خودت داره گلم

من برام قدخیلی مهم بودطرف کل دنیاروهم اگه داشت قدش کوتاه بودبله نمیگفتم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔