2737
2734
عنوان

امروز عشق سابقمو دیدم😭

3835 بازدید | 135 پست

ما همو میخواستیم به زور جدامون کردن خانواده اش به زور با دخترعموش ک کارمنده عقد کرد

امروز تو خیابون دیدمش اون با ماشین رد میشد

من هنوز هرماشینی مدل ماشین اون بیاد پلاکشو نگا میکنم ناخواداگاه امروز همون ماشین همون پلاک!

نمیدونم چن ثانیه شد فقط زل زده بودم به ادم پشت فرمون 😭

افتاب زده بود تو شیشیه انعکاس داد خوب نمیتونستم تشخیص بدم فقط اون لحظه ک از کنارم رد شد ماشینش دیدمش میخواس خودشو بی تفاوت نشون بده ولی داشت نگا میکرد😭 

خداروشکر تیپم خوب بود یعنی عالی

دو سه دقیقه قبلش دیگه از گرما خفه میشدم ماسکمو دراوردم ارایش خوشگل و ملیحی داشتم😞

از این لحاظ شانس اوردم تو وضعیت بدی ندید

چ سخت....

خدا بهت صبر بده

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بیخیال🤕

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه اهمیتی داره تو چ‌وضعیتی دیدت؟

اون الان متاهله بهش فکر نکن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728
2740
2706