2737
2734
عنوان

بچه ها نازا شدم ؟

722 بازدید | 118 پست

بچه ها دکتر  بهم گفته  تنبلی تخمدان داری  قرص متوفرمین داده . گفته کیست ریزم داری  .  من دیگه نمیتونم  بچه دار شم  .کسی بوده با تنبلی تخمدان باردار شده باشه  به نظرتون دیگه جلوگیری نکنم 

سه ساله ازدواج کردم  میخاستم  بعد از پنج سال باردار بشم

خیلی میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

منم مثل تو ام بیستم ازمایش دارم سی ام هم ببینم دکترم چی میگه

خدا بزرگه غصه نخور منم سه ساله ازدواج کردم فعلا بچه نمیخوام

تنبلی و کیست نازایی نمیاره نگران نباش

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)
یعنی الان  جلوگیری  نکنم  باردار میشم؟

نه وقتی کیست داری حامله کجا بود باید تهمک گذاری کنی درمان داره شاید یکسال طول بکشه سایدم ده سال منتهی جلوگیری معنا نداره 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
منم مثل تو ام بیستم ازمایش دارم سی ام هم ببینم دکترم چی میگه خدا بزرگه غصه نخور منم سه ساله ازدواج ...

واقعا دکتره به من گفت اگ  وزن کم نکنی یاسگی زودرس میگیری  دیگه حامله نمیشی جلوگیری نکن  خیلی منو  ترسوند  رفتم دکتر دیگه بهم قرص داد گفت کیست ریز داری

نه وقتی کیست داری حامله کجا بود باید تهمک گذاری کنی درمان داره شاید یکسال طول بکشه سایدم ده سال منته ...

اخه پریودم منظم شده  چند ماهه  قبلش نامنظم شده بود  رفتم  دکتر  الان  اوکی شده یعنی پریود میشم 

2706