2733
2739
عنوان

این بلاگر گلمنگلی عاطی چرا خونه مامانشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5084 بازدید | 110 پست

من برم سانتریفیوژمون را بزنم به برق در ضمن اینی که گفتی را نمیشناسم

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم تعداد معرفیهاش هم تعرفه و هزینش شده ۵تومن روزی ۴-۵تا میذاره دق دلی مشکلاتش رو سر اینا خالی میکنه

واقعا واسه هر تبلیغ ۵ تومن میگیره؟؟؟؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2728
خوش بحالمون پس برو بیرون از تاپیک😐

والا اگه یه دقیقه هم بخوای بدبختیاتو فراموش کنی نمی ذارن🙂 

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

جدیدا چرا هی طلاق میگیرن بلاگرا

ی بلاگرم بود شوهرش قدش از خودش خیلی کوتاهتر بود و تو تئاتر بازی میکرد اونم درحال طلاقه

پیج گلمنگولی رو میدی؟

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2740
واقعا؟؟؟پیج جاریشو بده😁

داشتم پاک کردم الان یادم نیست تو کامنت های زیر پستاش فالورا گزاشته بودن 

جاریشم بلاگره البته نه مثل خودش تازه شروع کرده

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
اره بیچاره یهو داره جدا میشه  دلم براش میسوزه چون از ۳ سال پیش فالوورشم  و به سختی کار ک ...

اره منم گاهی دلم می سوزه اخه تازه خونه و دکورشو عوض کرده بود

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤