2733
2734
عنوان

ازپوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 47 پست
چه زود گرفتیش، اما خب آفرین خودتو راحت کردی

چون تو سن پایینتر راحت یاد میگیرن هرچی بزرگتر شن تنبل تر میشن . هرچی به بچه یاد بدی همونو یاد میگیره فقط باید صبر و حوصله داشت

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اره .هم کنترل داره هم فرقش رومیدونه صحبت می‌کنه اسمش رومیگه شب تاصبح اگه شیرشب نخوره خشکه ولیییی نه ...

خب خداروشکر پس همه فاکتورای از پوشک گرفتن و داره 

فقط فقط داره باهاتون لجبازی میکنه یا میدونه شماها حساس شدین داره اینجوری واکنش نشون میده

من نمیدونم بچه تون ب چی علاقه داره

ولی میتونی بهش بگی هروقت ک جیش داشتی زودی بیا بریم سرویس بعد بهت ی بادکنک خوشگل میدم یا ی شکلات و بستنی

یا برچسب بگیری بگی هروقت اومدی جیش کردی ی برچسب میزنیم ب دیوار سرویس 

فرشته مهربون اینو میبینه و شب ی جایزه جادویی میزاره زیر بالشت

شما زیر بالشش هرچی ک میدونی خوشحالش میکنه بزار و بگو فرشته مهربون اورده و...

میدونی باید با حرف راهش بیاری

دعوا و جاروجنجال و عصبی بازی جواب برعکس میده

فقط صبوری لازمه صبوووووری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم و سخت گرفتم هی دعوا جیشتو بگو آخرم ول کردم کل خونه جیش کرد این بعد هروقت شورت و درمیاوردم میگفتم مامانی یارت رفت بهم بگی جیش داری دفعه بعد بگو باشه؟اونم میگفت باشه خلاصه تا یمدت جیش کرد و من فقط زیر زیری خودمو میخوردم که چیزی نگم بعد انقدر گفتم بهم بگو باشه ؟

یروز پاشد تا شب جیش نکرد هی تند تند میگفت یهفته پوشک نکردم و اصلا نپرسیدم ازش جیش داری منتظر بودم تا خودش بگه بعد یهفته فهمیدم کارم اشتباهه و باید بپرسم الان هر نیم ساعت یکساعت میبرم

جیش نمیکنه شبا هم ساعت ۳ پامیشه اب میخاد باز میبرم جیش یبارم ساعت ۶ اینا چون میفهمم جیش داره هی اینور اونور میشه نمیتونه بخابه 

انم یکی از نی نی سایتی ها گفت اسمشو یادم نیس خداخیرش بده گفت هروقت بردی جیش کرد شلنگ بده دستش بگو اب بریزبگو جیش برو خونتون پیش مامانت پی پی برو خونتون پیش مامانت اینم خوشش اومد هی جیششو میگفت الانم که یکماه گذشته باز شلنگ و میگیره میگه جیش برو خونه بوس میفرسته براش 😂

خلاصه فرشام فقط کثیف شده اونم شوهرم گفت فداسرش داد و بیداد نکن که نترسه شب ادراری بگیره یوقت 

میخام یکماه وایسم  مطمئن شم که دیگه جیش نمیکنه و نگه میداره خودشو بعد دم بشورن فرشمو

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
نه بابا چی میگی، من پسر خواهر شوهرم الان ۳سالشه به غیر ازدسشویی رفتن برا خودش مردی شده😅😅پسر خودمم ...

بستگی به بچه داره، اگر امادگی داشته باشه بله ، ولی وقتی آماده نیست نباید زورش کرد

روان شناسای کودک میگن ۲/۵-۳ سال، قطعا اونا بیشتر از من و شما میدونن 

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
2731

عزیزم باید خیلی حوصله کنی با زبون خوش باهاش حرف بزن یه مدت باید قید پاکی ونجسی بزنی چون واقعا بچه ها خونه نجس میکنن برای بچه های من ۳ماه طول کشید تا کامل یاد گرفتن .شوهر منم مثل شما بود 

هر یک ساعت ببرش دستشویی اصلا دیگه نبندش 

واقعا یه پروسه خیلی سختیه خدا بهت صبر بده

چون تو سن پایینتر راحت یاد میگیرن هرچی بزرگتر شن تنبل تر میشن . هرچی به بچه یاد بدی همونو یاد میگیره ...

ن عزیزم اینی ک داری میگی فقط عادت میشه براشون

وگرنه بچه باید ب اون سن برسه تا بتونه کنترلی رو مثانه ش داشته باشه 

بچه باید فرق جیش و پی پی و بدونه و بتونه تلفظش کنه 

واسه هربچه ای متفاوته 

ی بچه زودتر شرایطش اماده س

ی بچه خب یکم دیرتر 

خب خداروشکر پس همه فاکتورای از پوشک گرفتن و داره  فقط فقط داره باهاتون لجبازی میکنه یا میدو ...

می‌دونی یه مشکل دیگه هم که دارم اینه پی پی روفقط توپوشک می‌کنه تاپوشک نباشه پی پی نمیکنه😟

ن عزیزم اینی ک داری میگی فقط عادت میشه براشون وگرنه بچه باید ب اون سن برسه تا بتونه کنترلی رو مث ...

بچه من کنترلش روداره فرقش روهم می‌دونه وتلفظ می‌کنه اماهمکاری نمیکنه باهام

2738
عزیزم باید خیلی حوصله کنی با زبون خوش باهاش حرف بزن یه مدت باید قید پاکی ونجسی بزنی چون واقعا بچه ها ...

من فقط موقع خواب میبندمش .چه ظهرچه شب همه جاروهم نجس کرده ولی خب خیلی طول کشیده اعصابم ضعیف شده بغلش میکنم ببرم دستشویی اینقدرمنومیزنه که شب نای تکون خوردن ندارم ازبس که روزباهاش کلنجار میرم .

می‌دونی یه مشکل دیگه هم که دارم اینه پی پی روفقط توپوشک می‌کنه تاپوشک نباشه پی پی نمیکنه😟

فقط باید باهاش حرف بزنی و ب مرور عادتش بدی 

چون داری میگی ک همه چی و خیلی قشنگ متوجه میشه و بلده 

فقط الان تو فاز لجبازی افتاده

قِلقشو بدست بیار از چ راهی میتونی درستش کنی

من دخترم و سخت گرفتم هی دعوا جیشتو بگو آخرم ول کردم کل خونه جیش کرد این بعد هروقت شورت و درمیاوردم م ...

من همه این کاراروباهاش تمرین کردم اصلاوقتی جیش کردخودش میشوره خودش روولی نمی‌دونم چه سریه این بامن اینطورمیکنه .شیلنگ آب هم میدم دستش کل سرویس روابپاشی می‌کنه فایده نداره .شکلات خریدم براش هربار که بردم دستشویی یه شکلات براتشویق دادم بهش عادت کردتاشکلات ندی جیش نمیکنم 

منم ۱۸گرفتم ولی نه با زور و اصرار خودش خواست و همکاری میکرد تو پوشکش جیش و پی پی نمیکرد میرفت دستشوی ...

بچها باهم فرق دارن

وقتی بزرگ بشن ب اونی ک نه ماهگی از پوشک گرفته شده جایزه یا مدال نمیدن

یا اونی ک دیرتر گرفته بشه با پوشک دانشگاه نمیره 

ارزش اعصاب خورد کردن ندارع ب نظر من

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
من همه این کاراروباهاش تمرین کردم اصلاوقتی جیش کردخودش میشوره خودش روولی نمی‌دونم چه سریه این بامن ا ...

ببین دخترمن یه عادت بدی داشت تو یکسالگی غذا که میدادم از دهنش میریخت بیرون من روم و اونوری میکردم محل نمیدادم میخورد بعد الانم تو دسشویی اینجوره میره دست میزنه همه جا چون انگار میدونه من عصبی میشم دادو بیداد میکنم خودمو میزنم به اون راه اونور و نگاه میکنم بعد این منو میبینه توجه نمیکنم میشینه جیش میکنه بعد میگه مامان اب یعنی اب بریز

تو نت نوشته بود بعضی بچه ها چون خانواده زیا  توجه میکنه بهشون لوس میشن اینکارو میکنن 

میخای توام خودتو بزن به اون راه ببین جواب میده

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖