2733
2734

وای خوشبحالت اخراشی من دارم میمیرم از تهوع و حال بد

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خوشبحالت اخراشی من دارم میمیرم از تهوع و حال بد

انشالله زودبگذره برات...منم همه این روزارو گذروندم...تواین ۸ماه یه روز اروم نداشتم هرروز مشکل جدید..مردمو زنده شدم تاگذشت...انشالله میرسی به این روزا اخریا به زودی😍

انشالله زودبگذره برات...منم همه این روزارو گذروندم...تواین ۸ماه یه روز اروم نداشتم هرروز مشکل جدید.. ...

چیکار کنم تهوعم کم بشه خیلی داغونم امروز از حال بد دیگه گریه میکردم کلافه شدم

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
قرص دمیترون استفاده کن برای تهوع

باشه عزیزم مرسی🤕❤

2738