2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترین کارو میکنی آورین😐

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤

ممنون که اطلاع دادی😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2738

موفقیت را در پیدا کردن دوس پسر میبینی ایا؟؟؟کاش میگفتی مثل خیلی از دخترا درس میخونم شاغل میشم ،،،کاش میگفتی مثل فلان دختر کتاب میخونم سطح علم و سوادم بره بالا،،، عجببببب کل زندگی دخترا خلاصه س تو وجود مذکرا😐

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
موفقیت را در پیدا کردن دوس پسر میبینی ایا؟؟؟کاش میگفتی مثل خیلی از دخترا درس میخونم شاغل میشم ،،،کاش ...

نه عزیزم درسمو خوندم و شاغل هم هستم... کتاب هم فط و فراوون خوندم تو عمرم و بازم میخونم.. اما تا کی باید تنهایی رو تحمل کنم؟؟ تو پنجاه سالگی دست به کار شم آیا؟

نه عزیزم درسمو خوندم و شاغل هم هستم... کتاب هم فط و فراوون خوندم تو عمرم و بازم میخونم.. اما تا کی ب ...

حالا چاره راهت به دوس پسره و خودتو بازیچه دست اونا کردن؟؟ اخرشم بذارع بره تاپیک عشقم رفت بزنی؟؟؟ ازدواج کن،،،مگه خاستگار نیس؟؟ اگه قراره فقط واسه دوستی و هزار مسخره بازی باشه پسر فراوووون

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706