2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباش سنش خوبه ۳۵ دیگه بچه کامله .. ولی حتما برو دکتر .. شاید ی آمپول بزنه دردات قطع شه یا عقب بیفته به اضافه اینکه ببینه خیلی درد داری آمپول ریه ش رو میزنه دیگه خاطر جمع میشی

تاریخ زایمان تو سونو ان تی زدن 20 مرداد آخه میخام آمادگی داشته باشم

میگم دکتره سونوگرافی میگه وقت زایمانو یا پزشک زنان؟

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2738

عزیزم منم ۳۵,هفته هستم..منم یکم درد داشتم مث دل‌پیچه و اینا زدم گوگل نوشته بود مشکلی نیس اگه همراه با این موارد نباشه..اگه حرکت جنین کم شده برو دکتر عزیزم حتما خیلی مهمه.

دخترم زندگیمه❤️
ولی استرس نداشته باش بنظرم چیزی نیس هرچی بچه ۳۸.به اون طرف بدنیا بیاد خیلی بهتره.

آره عزیزم . منم بچه اولم ۴۱ هفته ای به دنیا اومد خیلی سالم و هوشیار بود خداروشکر. گرچه واسه مادر یکم سخته مخصوصا روزای اخر

2706