2737
2734
عنوان

قطع شیر شبانه کودک

343 بازدید | 9 پست

سلام خانوما پسرم ۱۳ ماهشه.به شدت کم خوابه.دکار گفت شیر شبش رو قطع کنم.چون پسرم عادت دارع که با شیرخوردن یخوابه تصمیم گرفتم اول این عادت رو ترک بدم.امروز قشنگ کامل نهارشو خورد و ب شدت خوابش میدمد واسش لالایی گذاشتم و سعس کردم رو دستم بخوابونمش و با نوازش موهاش و شنیدن لالایی بخوابه‌اما ب محض اینکار شروع کرد ب گریه شدید سعی کردم اهمیت ندم و رو این روش پافشاری کنم اما ۴۵ دقیقه یه یند گریه کرد میومد میخوابید تا میدیدی از شیر خبری نیست دوباره میرفا گریه میکرد اخرسرهم گذاشتم روپام کلی هم رومام گریه کرد تا خوابید بالاخره..ب نظرتون چیکار کنم.شوهرم اصلا باهام هماهنگ نیست یعنی اگ بچه نصف شب پاشه گریه کنه و هیچ جوره اروم نشه قطعا ی دعواهم باشوهرم خواهم داشت و مجبورم میکنه شیرش بدم و دیگ اجازه قطع شیر شب رو نمیده

پسرم چه شب چه روز یه سره چسبسده ب سینم و داره شیر میخوره

وقتی می خوابه ساعت اول کهشیر تو خواب می خوا ۹۰ میل میدی آخرش آب بده سری بعد آب و پستونک بده بنداز روپات شاعت بعدش دوبازه شیر بده ساعت بعدش آب و پستونک دو روز عادت بده سومین روز دو ساعت بجای شیر آب و پستونک بعد شیر هی اینجوری ادامه بده

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

شیر نصف شب رو اول باید قطع کنی. 

چون بچت عادت کرده شیر بخوره و بخوابه اینجوری خوابش سنگینتر میشه و سیر میشه بهتر میخوابه 

ولی حین خواب اگه بیدار بشه و شیر بخواد بجاش آب بده و بغل کن راه ببر لالایی بخون تا بخوابه.‌البته بهتره این کار رو پدر انجام بده تا بچه طلب شیر نکنه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از بچگی اصلا پستونک نمیگرفت

الان عادتش فده بعد که شیر شب قطع شد پستونک بگیر وگرنه بچه دهنش باید بجنبه تا بخوابه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

از دكتر خواب بپرس. 

اينستاگرام ، اين پيج ها رو بخونين.

اگه مشاوره تلفني خواستين ، بگيرين.

Sleep-mama-sleep
Littlezdream
Khabe-koodak
Sleep-clinic-dr.parsapoor
Professor.dr.jalilolghadr
Sleep_clinic_dr_imani

خانم دكتر پارساپور هر چهارشنبه لايو پرسش و پاسخ دارن ، ميتونين بپرسين.

الان عادتش فده بعد که شیر شب قطع شد پستونک بگیر وگرنه بچه دهنش باید بجنبه تا بخوابه

از پستونک گرفتنم پروسه ایه برای خودش. 

بهتره به هیچی عادت نکنه.‌

هیچی نمیشه همه بچه ها یه ردزی از شیر شب گرفته میشن. هر چقدر سن کمتر باشه راحتتر کنار میان. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
از پستونک گرفتنم پروسه ایه برای خودش.  بهتره به هیچی عادت نکنه.‌ هیچی نمیشه همه بچه ها یه ردز ...

من پرسه قطع پستونک دارم موقق میشم راحته