2737
2734
نامزدی یعنی عقد؟خب بابد بگی اگه عقد کردی رابطه نداشتی پس شناسنامه ت چیزی نوشته نشده همون کافیه برای ...

نه نامزدی عقد نکردیم.بابام مخالف بود اونم شل شل کاراشو میکرد اخر به اینجا رسید دوتا شهر مختلفیم همش تلفن بازی کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب اگ نگی از بقیه ممکنه بشنون اونوقت بد میشه 

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2738
منم باورم نشد والله. چهار سال😐😐😐و هیچچچچ چرااا

من روی این چیزا حساس بودم طرفم هم در این زمینه فوق الهاده مورد اعتماد بود.ولیکن اراده نداشت کاراشو ردیف کنه .اخرم چون خیلی کشش داد تمام شد.خیلی ضربه خوردم ولیکن بره به جهنم.تو شهر متفاوت زندگی میکنیم الان دوساله ندیدمش همش تلفنی باهم در ارتباط بودیم از بعد کرونا

نه نامزدی عقد نکردیم.بابام مخالف بود اونم شل شل کاراشو میکرد اخر به اینجا رسید دوتا شهر مختلفیم همش ...

خوب پس نامزد نبوده که. اونم دستش بهت نمیرسیده. پس کسی اطلاع نداره شما نامزد داشتید مثلا.‌من فکر کردم مثلا ۴ سال با هم بودید و اقوام همه هم میدونن.‌اونجوری به گوش خواستگارت  میرسید. اما الان کسی نمیدونه

نه نامزدی عقد نکردیم.بابام مخالف بود اونم شل شل کاراشو میکرد اخر به اینجا رسید دوتا شهر مختلفیم همش ...

وقتی عقد نکردی نگو چند و چونش چقد بوده ی خواستگار داشتم که داشت جدی میشد چندبار با خانواده اومدن رفتن دیدیم ب هم نمیخوریم .. دیگه ۴ سال بگی فک میکنه چه خبرا بوده.. البته باز خودت میدونی عزیزم با مشاور صحبت کن

يعني خانواده نامزدت هم نميدونستن ؟  يعني هيشكي نفهميد مگه ميشه ؟

اونا بدونن اونا که فامیل ما نیستن از فامیلمون خواهر برادرام وپدر بزرگ مادربزرگم بودن که خواهر بردارم با خانوادهاشون اصلا نمیگن.خانواده اونام که قطع رابطه کردیم باهاشون .

2706