2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب باباش بگه

صدهزار بار گفتن دعواشون کرده طفلی نمیرن سمتش

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2728
چرا دلیلش چیه 

طرز تفکراش اینه ک زن فقط باید محبت کنه و نیاز ب محبت نداره یا این ک باید پا ب پای هم کار کنن یا این ک صرفن رابطه وجود داشته باشه خوبه پس رابطه عاطفی چی اخه؟

کاربری دست دو نفر 🥰
اخی   شوهرت خسیسه تو ذاتش هس ولی این ک ی ن نفر ب عمد قصد ناراحت کردنت رو داشته باش دردناک تره

ن عزیزم این بقدری بد دل بد دهن ک خدا میدونه یکسره باهم قهریم الان ازسه شنبه بهم فحش زشت داده قهر کردم تا الان

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2738
ن عزیزم این بقدری بد دل بد دهن ک خدا میدونه یکسره باهم قهریم الان ازسه شنبه بهم فحش زشت داده قهر کرد ...

اگ محبت باش همه چی قابل تحمله حتی بیشتر از اینا

کاربری دست دو نفر 🥰
چرا جدا نشدی ازش؟

با کدوم پول کجا برم جای ندارم پدر مادرم حمایتم نمیکنن

2706