2733
2734

سلام یه آشنایی داریم که خانومش همش خونه باباشه مثلا نه صبح میاره تا یک شب بعد آقا هم دنبال رفیق بازیه و همش باهم دعوا و درگیری دارن خانوم میگه من خانوادمو ب تو ترجیح میدم و آقا هم خیلی عصبیه و شیشه می‌شکنه کلا اوضاع رابطشون جالب نیس حالا خواهر آقا که دوست منه دلیل این کاراشو ازش پرسیده و مگه چون خانومم خونه باباشه منم اینجوریم اگه هفته یه روز بره رفتارم خوب میشه ،بنظرتون کدومشون مقصرن!! راهنمایی کنید لطفا🙏🙏🙏

نمیشه اینجوری گفت باید دوتاشون برن مشاور

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هردوتا چون اقا پی رفیق بازی کمتر نمیکنه خانومم حوصلش نمیگیره میرا خونه مادرش ادم تو خونه تا یک شب میترسه من خانوم رو فهمیدم بیشترچون دقیقا منم همین بودم.

التماس دعا واس امضام

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

خانومه اشتباه میکنه که از شوهرش دلیل رفتار هاشو نپرسیده

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
خانوم مقصره، البته اقا هم هست ولی اون خانومی ک خانوادشو ترجیح میده و همش میخواد اونجا باشه چرا ازدوا ...

دوستم میگه همش میاد گریه و زاری پیش من که داراست اینجوری فلانه ،درحالی که اصلا به حرف شوهرش توجه نداره تو خونه با روسری هست همش

2738
هردوتا چون اقا پی رفیق بازی کمتر نمیکنه خانومم حوصلش نمیگیره میرا خونه مادرش ادم تو خونه تا یک شب می ...

دقیقا منم میگم هر دو مقصرن ولی خانوم اگه بهونه دست آقا نده می‌فهمه که مرد زندگی هست یا نه

می‌دونه دلیلشو ،ولی میگه نمیتونم خانوادمو بخاطر تو بزارم کنار

اخه قرار نیست بزاره کنار که هفته ای یه باز اصلا دو بار بره اونجا نه همش که اگه میخواست همش خونه باباش باشه اخه چرا ازدواج کرده پس؟

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
دقیقا منم میگم هر دو مقصرن ولی خانوم اگه بهونه دست آقا نده می‌فهمه که مرد زندگی هست یا نه

مرده میتونه زنشو توجه کنه گاهی لازمه ک ب خانومش دلیل کارشو نگه 

اگ اون زن خونوادشو میخاس ی عمرمجرد میموند پس اینابهونس اقام کمی شل گرفتن

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
اخه قرار نیست بزاره کنار که هفته ای یه باز اصلا دو بار بره اونجا نه همش که اگه میخواست همش خونه بابا ...

در حالت طبیعی آدم اول زندگی همش دوست داره خونه باباش باشه ولی اینا چند سال گذشته ،یه بچه دارن دلم برای بچه میسوزه

سلام هر چیزی اعتدالش خوبه البته اقا هم حق نداره عصبی بشه بلکه باید با خانم رفیق باشه و حسه به خانم ن ...

درسته ولی خانومی که نه صبح بره یک شب بیاد بنظرت کدوم مرد خوب میمونه ،نه ناهار نه شام آماده باشه فقط واسه خواب میاد و صبح زود بره 

2706