2737
2734
عنوان

پستونک 👶

95 بازدید | 13 پست

بچه ها پسر من ۲۱ ماهه هست و شدید وابسته پستونکش هست جوری که دندونهاش فرم گرد گرفتن و جفت نمیشن رو هم...دکترش گفته تا دوسالگی کامل باید ازش بگیری اما من حتی نتونستم کمش کنم...۲۴ ساعته تو دهنش هست و اگر ازش بگیرم شدید گریه میکنه و بی قراری میکنه و باهیچی هم گول نمیخوره...به نظرتون چکار کنم و چطوری ازش بگیرم ؟

از اول نباید پستونک میدادی کلا پستونک چیز خوبی نیست مامانم به داداشم پستونک میداد  همه دندوناش کج و ماوج شدن  ولی به من اصلا پستونک نداد  دندونام همه صاف در اومدن .

میشه برایه این که تودلیم صحیح و سالم بیاد تو بغلم ی صلوات مهمونم کنید❣خدایا شکرت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اول نباید پستونک میدادی کلا پستونک چیز خوبی نیست مامانم به داداشم پستونک میداد  همه دندوناش ...

من ندادم ...به دنیا اومد ده روز بیمارستان بستری شد اونجا بهش دادن اوردم خونه هم گریه میکرد فقط با پستونکش آروم میشد منم مجبوری دادم بهش

2731
الانم ازش بگیر دو روز لج میکنه یادش میره

به خدا نمیتونم...حتی جلو چشمش یکی از پستونک هاشو با بادکنک فرستادم هوا که ببینه رفته داد و بیداد و گریه و زاری میکرد ممه من هرکاری کردم بهش ندم نشد...انقدر بی قراری کرد مجبوری باز براش خریدم

به خدا نمیتونم...حتی جلو چشمش یکی از پستونک هاشو با بادکنک فرستادم هوا که ببینه رفته داد و بیداد و گ ...

😰😰😰😰اخی گناه داره

میشه برایه این که تودلیم صحیح و سالم بیاد تو بغلم ی صلوات مهمونم کنید❣خدایا شکرت ❤
مامان بابام هم میگن ولش کن اذیتش نکن بذار خوش باشه اما من نگران دندونهاشم فقط و اینکه بزرگتر بشه جدا ...

اره عزیزم  برایه دندوناش ممکنه که مشکل پیش بیاد  ولی من خیلیا رو دیدم پستونک خوردن و دندونشون شبیه دندون لمنیت شدس  اما به هر حال شما باید پستونک رو از نینیتون بگیری هر چی باشه بچس  زود از سرش میپره . ولی نمیدونم چجوری باید اینکارو کنی چون میگی خیلی بی قراری میکنه .

2740

بچه ی خواهرمم خیلی وابسته بود وقتی داشتن از کنار چوب آب رد میشدن مامانش پستونکو انداخت تو آب دیگه بچه چندشش شد گول خورد نخورد 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
بچه ی خواهرمم خیلی وابسته بود وقتی داشتن از کنار چوب آب رد میشدن مامانش پستونکو انداخت تو آب دیگه بچ ...

چند سالش بود؟ پسر من هنوز متوجه کثیفی و تمیزی نمیشه...هرجا پستونکش بی افته سریع برمیداره میکنه دهنش

چند سالش بود؟ پسر من هنوز متوجه کثیفی و تمیزی نمیشه...هرجا پستونکش بی افته سریع برمیداره میکنه دهنش

زیردوسال تقریبا ۱۸یا ۱۹ماهه پسر خودمم تا ۱۷ماهگی خورد یه روز از دستش افتاد پشت تخت دیگه درش نیوردم یادش رفت البته چندروز بیقراری کرد

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
زیردوسال تقریبا ۱۸یا ۱۹ماهه پسر خودمم تا ۱۷ماهگی خورد یه روز از دستش افتاد پشت تخت دیگه درش نیوردم ی ...

پسر من چهار پنج تا زاپاس داره...هر جا قایم کنم پیدا میکنه...حتی ی بار پستونک قدیمی هاشو انداخته بودم سطل آشغال رفته بود از لای آشغال ها درشون آورده بود

پسر من چهار پنج تا زاپاس داره...هر جا قایم کنم پیدا میکنه...حتی ی بار پستونک قدیمی هاشو انداخته بودم ...

بنظر من چندروز تلاش کن ازش قایم کن خوراکیهای مورد علاقشو تو خونه داشته باش و یجوری سرگرمش کن شبا هم زود بخوابونش چون دیگه وقتشه جدا کنی بالاخره تا کی میخواد بخوره