2733
2734
عنوان

یه سوال درباره کرونا...... لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 42 پست
اصلا نمی دونم‌این لعنتی چیه به خدا ما دوساله خودمون قرنطینه کردیماما الان علائم کرونا رو پیدا کردیم ...

جالبتر از همه این که به شددددت بهم ثابت شده که اونایی که حساسترن بیشتر کرونا میگیرن

دقیقا اینایی که خیلی راحت برخورد میکنن خودشون کرونا نمیگیرن. اطرافیانشون میگیرن ولی

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
عزیزم متخصص عفونی داروی خاصی برات نوشت؟؟ مهمه آدم بره دکتر؟؟ من زمستون پارسال یه بار کرونای خفیف گر ...

حتما دکتر برو اگه علائم داری خدایی نکرده ریه ها درگیر نشه .من گلودرد و سردرد خیلی هم عرق میکردم روزای اول هم تب و لرز .مامان و بابام سرفه هم داشتن امروز متخصص عفونی توی دستشون آمپول التهاب ریه زد که ریشون بیشتر درگیر نشه به من گفت زده تو سر و گلوت.

دارو هر سه نفر ما باهم فرق داره حتی .به هر کدوم داروهای خاصی داده اگر خواستین عکس داروهامو واستون بفرستم

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبتر از همه این که به شددددت بهم ثابت شده که اونایی که حساسترن بیشتر کرونا میگیرن دقیقا اینایی که ...

الان دیگه اینطوری نیست من توجه کردم تو خیابون ماسک زدن هم کم شده دکتر گفت دلتا کرونا گرفتین شما هم شدیداً سریع انتقال پیدا می‌کنه و درگیر می‌کنه ادمو حتی با ماسک هم احتمال انتقالش زیاده .ما کرونای عادی نگرفتیم ولی دلتا رو گرفتیم

میگم عزیز چه داروهایی بهت داد؟

داروهای من و مامان و بابام هر کدوم یه چیز هست داروهای خاص علائم خودمون با توجه به سن رو داده اگه خواستین برای خودمو عکس بفرستم .راستی من قبلش رفته بودم دکتر عادی بهم آزیترومایسین و دیفین هیدرامین داد دکتر متخصص عفونی گفت رو چه حساب رفتین اونجا و اون داروها رو خوردین خیلی اشتباه کردین🤦🏻‍♀️

2731
با جون خودشون نه،با جون بقیه بازی میکنن چون اگه جون خودشون واسشون مهم بود رعایت میکردن

ماهم رعایت کردیم من به شخصه اصلا بیرون نمی‌رفتم یه آدم ازخدا بیخبر محل کار بابام سرفه کردن بوده متاسفانه چون دلتا بوده در لحظه بابام مبتلا میشه ما همه خانواده از بابام گرفتیم تو یه روز .

امروز دیدم تو خیابون نصف جمعیت دیگه ماسک نداشتن انگار کرونا تموم شده🤦🏻‍♀️

داروهای من و مامان و بابام هر کدوم یه چیز هست داروهای خاص علائم خودمون با توجه به سن رو داده اگه خوا ...

جدیییی

منم رفتم‌ دکتر عمومی بهم آزیترومایسین داده

دوتا سرم ویتامین هم بهم داد

2738
جدیییی منم رفتم‌ دکتر عمومی بهم آزیترومایسین داده دوتا سرم ویتامین هم بهم داد

آزیترومایسین دکتر متخصص گفت نخورید فقط برای سرماخوردگی خوبه

ممنون‌ میشم عکس داروهاتو برام بفرستی

گلم دارو ها برای هر شخص متفاوت و خاص خودشه مواظب باشید .دکتر عفونی برید سرم و چندتا آمپول مخصوص اول میزنه واستون درسته هزینه ها زیاد میشه اما ارزش داره ریه ها درگیر نشن

دستت گلت درد نکنه عزیزم دکتر به منم ستیریزین داده

تقویتی رو بخرید اون خوندم عالیه برای سیستم ایمنی .خواهش میکنم عزیزم😘

گلم دارو ها برای هر شخص متفاوت و خاص خودشه مواظب باشید .دکتر عفونی برید سرم و چندتا آمپول مخصوص اول ...

دکتر عمومی هم سرم و آمپول بهم زد اما نمی دونم چی بودن

ممنون از راهنمائیت

اینجا از بس دکتر عفونی نوبت گیر نمیاد مجبور شدم برم‌ عمومی

2706