2737
2739
عزیزم خواهش میکنم به من بگو ، اونی که دوسش دارم کی برمیگرده ، خودم رابطمو باهاش تموم کردم که بره و و ...

نمی‌خوام نا امیدت کنم ولی اونی که رفته دیگه بر نمی گرده کار اشتباهی کردی کات کردی به زودی یه زندگی جدید رو شروع می‌کنی 

عزیزم بازم میگم من فالگیر نیستم شاید هر چی میگم کلا غلط باشه فقط حسم میگه  ایشالا هر چی صلاحه برات اتفاق بیوفته

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
کنکور دادم منتظر جوابم ولی همه چیز پنجاه پنجاهه  نمیدونم چی میشه!

به نظرم اون چیزی که بهش علاقه داری قبول نمیشی ولی بقیه  رو میتونی  

از ته قلبم برات دعا میکنم هر چیزی که دوست داری قبول بشی امیدوارم همه حسم اشتباه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالگی ازدواج میکنم؟

به نظرم ۲۵ بازم نمی‌دونم شاید الان مثلا ۳۵ سالتون بشه فقط حسم اینو میگه 

امیدوارم زودتر خوشبخت بشی 

2731

بچه ها من دارم میرم ناهار فعلا 👋👋

امیدوارم هر چی صلاحه براتون اتفاق بیوفته 

بازم میگم نمی‌دونم تا چ حد درسته فقط حسم اینو میگه 

2738
بله بخصوص رفتاری

عزیزم این رو دارم منطقی بهت میگم با خس ششم و اینا کاری ندارم .

این رفتار و اخلاق ها ریشه تو کودکی و تربیت داره . ممکنه پدرشوهرتون با مادرشوهرتون همین رفتار رو داشته بوده و همسرتون از روی اون ها الگو برداری اشتباه کرده و بعضی مرد ها هم به خاطر اینکه خیلی مغرور هستن اینطور رفتار میکنم بعضی ها هم بخاطر فشار اقتصادی بداخلاق میشن

دقیقا ۲۵ آفرین  کجا آشنا میشیم؟  سنتی یا عشق؟

یکی ایشون رو به شما معرفی می‌کنه به نظرم 

بازم نمیدونم ایشالا با عشق و علاقه ازدواج کنید و عشقتون پایدار باشه 💓

من کی ازدواج میکنم و با کی غریبه یا اشنا شغلش چیه وضع مالیش چطوره 

عزیزم من که تو آینده نیستم فالگیر هم نیستم 😂

به نظرم نهایتاً تا سه سال دیگه ازدواج میکنید یکی ایشون رو به شما معرفی می‌کنه تا این حد حسن بهم گفت شغل و بقیه رو نمیدونم ایشالا خوشبخت بشی و عاشقانه زندگی کنی 💕

شغلش رو میتونی حدس بزنی؟ اختلاف سنیمون؟ ممنون عزیز دلم 

شغل رو واقعا نمی‌دونم ولی اختلاف سنی به نظرم سه سال بازم نمیدونم درسته یا نه 

2706