2733
2739
عنوان

موهامو ابروهامو رنگ میکنم

519 بازدید | 42 پست

۱۶ سالمه موهامو و ابروهامو هرچند وقت یبار رنگ میکنم مامان بابامم کاری ندارن.دیروز با چند تا از خاله هام خونه مانان بزرگم بودم هیچ کدوم از دختر خالع هام رنک نکردن مو یا ابروشونو ،مامان بزرگم گفت زشته الان به سن تو ابرو و مو رنگ کنن هم سنتو میبره بالا هم زشته هم به خدت اسیب میزنع منم جوابشو دادم .به نظر شما زشته رنک می‌کنم؟ چه بدی داره نظر شما چیه .بد کردم جوابشو دادم؟

친절하지만 약하지 마십시오❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه همش مواد شيمياييه ضرر داره

نچرال كه قشنگتره

نيست؟؟؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2731

بنظر منم اره اخه سنی نداری دیگ ابرو و مو رنگ کردن نیازی نیس مو طبیعی خودت قشنکتره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738

ن اختیار بدن خودتو داری ولی کلن تو اینجور شرایط یه باشه الکی بگو جوابشونو نده دلشون میشکنه

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز

ببین گلم تو دیگه ی انسان بالغی و اختیارت تا حدودی در این موارد دست خودته

خب انسان هم تنوع رو دوس داره مخصوصن تو این سن

ولی برات از الان واقعا ضرر داره و سه چهارسال دیگه موهای سالمی نخاهی داشت

و واقعا سنتو بالا میبره

مامان من جرم میداد:/

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2706