2737
2739

کم_توقع_کی_بودی_نانا# 😂😂❤

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اخخخ گفتي هاااا نامزد كه نه همين كه دارم واسه ٧٠پشتم بسه ايفونم دارم ولي ٥مال ٧سال پيشه😂😂😂😂😂😂

🙂قبل ازاينكه قيافه بگيري ببين اصن داريش🙃   💔بابام نیستی که بری یتیم شم💔                              😍كاربري چهارم😍             

یا ایفون یا نامزد یکیش 😄😄

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

من یه شوهر پولدار میخوام  جلو جلو زشته بگم ایفون میخوام ال میخوام بل میخوام  بعدها ازش میخوام😂😂😂😂😂😂😂آخرم باید تو خواب ببینم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
یا ایفون یا نامزد یکیش 😄😄

من بودم ايفون بعد از توي ايفون كيس مناسب گير مياوردم😂😂😂😂😂

🙂قبل ازاينكه قيافه بگيري ببين اصن داريش🙃   💔بابام نیستی که بری یتیم شم💔                              😍كاربري چهارم😍             
من یه شوهر پولدار میخوام  جلو جلو زشته بگم ایفون میخوام ال میخوام بل میخوام  بعدها ازش میخ ...

اووونم مرداي حااالا😂😂😂

اووونم مرداي حااالا😂😂😂

والا😂😂😂😂

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2706