2737
2734
چرا من هرکار میکنم هرچی لیستو پر میکنم ثبت نام نمیشم    

کلیپ آموزشش تو نت هست کمکت میکنه .برا منم صفحه مطالب دو روزه خطا میده موندم تکلیف اون مطالبی ک نوشتم و باید اصلاح بشن چی میشه

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلیپ آموزشش تو نت هست کمکت میکنه .برا منم صفحه مطالب دو روزه خطا میده موندم تکلیف اون مطالبی ک نوشتم ...

بر می گرده . مشکل از سایته . 

پیچیده شمیمت همه جا ای شه بی سر....                 چون شیشه ی عطری که درش گم شده باشد....
2731
آره قبلا هم اینطور شده چند بار ولی مطالبم پاک نشده بودن 

خداروشکر گفتم حالا از شانس منه شاید😶

ممنون ازت

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
سایت حتما مشکل پیدا کرده زیاد مشکل پیدا میکنه اگه زمانش بگذره مطلب میپره مثله اینکه

منم از این میترسم ولی دوستمون گفتن انگار مشکلی پیش نمیاد

2738
آره قبلا هم اینطور شده چند بار ولی مطالبم پاک نشده بودن 

راستی در روز چن تا مطلب میتونین بنویسین

راستی در روز چن تا مطلب میتونین بنویسین

روزی سعی می کنم ۳یا ۴ تا بنویسم . اگر مطالب پریده بودن زنگ بزنید به پشتیبانی شناسه مطلب رو بگین بر می گردونن

پیچیده شمیمت همه جا ای شه بی سر....                 چون شیشه ی عطری که درش گم شده باشد....
روزی سعی می کنم ۳یا ۴ تا بنویسم . اگر مطالب پریده بودن زنگ بزنید به پشتیبانی شناسه مطلب رو بگین بر م ...

مرسی از راهنماییت مهربون چشم .موفق باشی همیشه