2733
2734
عنوان

شامِ دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 113 پست
جدی😁اتفاقا اولین چیزی که هوس کردم گوجه سبز بود و کلا عاشق چیزای ترشم 

ان شاالله پسر بشه که جنست جور بشه

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
خانما من بارداری اولم ۲۰ کیلو اضاف کردم ولی خب دخترمم درشت بود ۳/۵ دنیا اومد اما خیلی اذیت شدم به زو ...

قبل از بارداری ۷۰ بودم . سر دومی هم ۷۵ بودم قبل از بارداری 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله پسر بشه که جنست جور بشه

انشاءالله😍😘😘

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2728
منم غذام اصلا اضافهزنشده ولي خب مغزيات و مكمل هايي كه ميخورم فكر ميكنم عامل اصلي افزايش وزنم با ...

من مغز زیاد نمیخورم روزی دو سه تا گردو و 10تا بادوم

شما چی

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
پیاده روی کن روزی نیم تا یساعت.خیلی خوبه نمیزاره زیاد وزنت بالا بره درعین حال بچه وزنم میگیره

راستش كلا تحركم بالاست 

پياده روي هم مرتب داشتم كه اخيرا گفتن جفتم پايينه بايد مراعات كنم يكم ميترسم واسه پياده روي

راستش كلا تحركم بالاست  پياده روي هم مرتب داشتم كه اخيرا گفتن جفتم پايينه بايد مراعات كنم ...

جفت منم پایینه و استراحت دادن

اما من بازم استراحت ندارم

دوسنان من هفته 22هستم و تا بحال حرکت نی نی رو حس نکردم  

2738
من به حدی اشتهام زیاد شده ک اگه شام نخورم قطعا تا صبح میمیرم 😂😂😂 الان یه ساعت پیش کلی صبحونه خور ...

وای اینطورشم دیگه خوب نیست😐😄 ورزش کن  پیاده روی چیزی تا هضم شه دور از جون دیابت نگیری

شاید مال قرصاست؟ بعضیاش اشتهارو بشدتتتت باز میکنه

من مغز زیاد نمیخورم روزی دو سه تا گردو و 10تا بادوم شما چی

من روزي ١٤ تا بادام ١٤ تا پسته ١/٥ گردو ٢ تا فندق ٣ تا بادام هندي ١٠ تا مويز ٢-٣ تا خرما و يك قاشق عسل و يه دونه موز و دوتا ليوان شبر جزء ثابت تغذيه م هست 

من مغز زیاد نمیخورم روزی دو سه تا گردو و 10تا بادوم شما چی

مثلا نمی خوری و اینه؟ خوبه که من کلا نمیخورم 

من روزي ١٤ تا بادام ١٤ تا پسته ١/٥ گردو ٢ تا فندق ٣ تا بادام هندي ١٠ تا مويز ٢-٣ تا خرما و يك قاشق ع ...

ماشااالله

وای اینطورشم دیگه خوب نیست😐😄 ورزش کن  پیاده روی چیزی تا هضم شه دور از جون دیابت نگیری شاید م ...

فعلا فقط استراحت مطلق دارم دکترم گفته ورزش و .... برات فعلا خوب نیست چون بدنم یکم ضعیفه 

تو نیاز من بودی :|🖤✨
2706