2752
2734
عنوان

شامِ دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 113 پست
نه اصلا حبوبات که نفاخه یا غذایی که توش ادویه باشه نمی تونم بخورم  کلا تو ناهار جدیدا میخورما ...

حبوبات نفخشو‌ بگیر حتما بخور برای بچه ات خیلی خوبه مخصوصا هفته های اخر باعث وزن گیری بچه میشه 

فعلا ویار داری هرچی راحتی بخور کم کم بهتر میشی

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی تو مطب بود گفت هر روز فقط گوشت و مرغ و ماهی میخوره و جز اینها هیچی نمیخوره من عذاب وجدان گرفت ...

عذاب وجدان نداره ک عزیزم.منم سر دخترم فقط میلم ب گوشت بود سر این متنفرم نمیتونم بخورم هرکار میکنم.دیگه انتخاب خودشونه ب ماچه😆

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
منم سر دخترم از تخم مرغ و مرغ بدم میومد 😊

حالا من شروع بارداریم با عشق تخم مرغ شروع شد و بچه م دختره  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2731
البته اگه کسی هم باشه درست کنه می خورم هرچی باشه رو 🤣اما از اونجایی که از آشپزی خوشم نمیاد دیگه مخص ...

من به حدی اشتهام زیاد شده ک اگه شام نخورم قطعا تا صبح میمیرم 😂😂😂

الان یه ساعت پیش کلی صبحونه خوردم باز گشنم بود الان نشستم دارم اش میخورم 😑

تو نیاز من بودی :|🖤✨
عذاب وجدان نداره ک عزیزم.منم سر دخترم فقط میلم ب گوشت بود سر این متنفرم نمیتونم بخورم هرکار میکنم.دی ...

میگفت بچه ت وزن نمیگیره هر روز گوشت نمیخوری

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
خانمی تو مطب بود گفت هر روز فقط گوشت و مرغ و ماهی میخوره و جز اینها هیچی نمیخوره من عذاب وجدان گرفت ...

وای دقیقا من، به شوهرم میگم احتمالا بچه م گیاه خواره 😂بس که از مرغ و تخم مرغ متنفر شدم و فقط گوجه و خیار و بادمجون  سیب زمینی و این چیزا خیلی دوس دارم ‌ گوشتم میخورم اما ذره ذره یه تیکه گوشتو به تیکه های ریز اندازه پای مورچه تقسیم ‌میکنم میخورم نفهمم مزه ش رو اما ماهی دوس دارم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
منم مثل شما دغدغه وزنم رو دارم  شبا فيله مرغ گريل شده يا آبدوغ خيار البته با گردو يا نون كم&nb ...

منم صعودی وزنم رفته بالا

52بودم شدم 60...تازه هفته 22هستم

وای دقیقا من، به شوهرم میگم احتمالا بچه م گیاه خواره 😂بس که از مرغ و تخم مرغ متنفر شدم و فقط گوجه و ...

منم ماهی دوست دارم بچه تون چیه

حبوبات نفخشو‌ بگیر حتما بخور برای بچه ات خیلی خوبه مخصوصا هفته های اخر باعث وزن گیری بچه میشه  ...

اره حتما بذار این روزا بگذره

من امیدوارم که اشتهام مثل سابق میشه

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
قد و وزنت میگی؟ منم باندم اما چاقم. بچه اولته؟

نه اولی دکترم خیلی گیر بود نمیزاش بخورم سر اولی کل بارداریم فقط 5کیلو اضافه کردم.بچم ریز بود. اماسر این خودمو زدم بیخیالی دکترمم گیر نیس😄. قدم 170وزنمم الان نزدیک 90فک کنم

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
منم صعودی وزنم رفته بالا 52بودم شدم 60...تازه هفته 22هستم

حالا خوبه شما وزنت كم بوده جا داري براي اضافه شدن 

منم هفته ٢٢ هستم تا حالا ٤-٥ تا اضافه كردم البته با رعايت وگرنه كه فكر كنم منفجر بشم

2706