2752
2734
عنوان

شامِ دوران بارداری

684 بازدید | 113 پست

نینی سایتی های عزیز من ۱۶ هفتمه و کلا شبا شام نمیخورم یااینکه خیلی کم میخورم  یااینکه نون و سبزیجات یا نون و ماست و پنیر و این چیزا +میوه میخورم معده م اذیتم میکنه داغ میشه از تخم مزغ و مرع هم متنفرم ویار دارم بهشون  وزنمم بالا هست ۸۲ م نمیخوام بیشتر بشم و اذیت شم  بعدها برای زایمان و.‌.

شماها چی میخورید شام رو؟

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به خودت گشنگی نده ضرر داره برا خودت و بچه

با مشورت دکتر رژیم غذایی مناسب داشته باش

من همش برنج و ماکارانی و اما بازم نصفه شبا ضعف دارم 🙁🥴

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...

من تا ۳ ماهگیم هیچی نمیتونستم بخورم بعداز ۳ماه ک ویارم تموم شد شبها شیروخرما یا یه لقمه نون پنیرگردو میخورم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
عدسی یا سوپ هم دوست نداری؟یه غذای سبک بخور ولی حتما بخور

نه اصلا حبوبات که نفاخه یا غذایی که توش ادویه باشه نمی تونم بخورم 

کلا

تو ناهار جدیدا میخورما اما تو شام نه فقط چیزای سبک که پختنی یا سرخ کردنی نباشه 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
به خودت گشنگی نده ضرر داره برا خودت و بچه با مشورت دکتر رژیم غذایی مناسب داشته باش من همش برنج ...

نه اصلا اشتهام کور شده انگار ناهارو میخورما همشم چیزای درست حسابی

اما شام نمی تونم چیز سنین برنج و این چیزا و سرخ کرده بخورم 

تحمل نداره معده م

انشاءالله ک نگیرم.😂دکترم ک میگه قدت بلنده عیب نداره بخور سخت نگیر

قدت چنده

2706