2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باید بدونم چی به سره زندگیم میاد

عزیزم مهم احساسات همسرته..نگران چیزای دیگه نباش 

اگه مطمئنی همسرت بهش حسی نداره و فقط تورو دوس داره خب جای نگرانی نیست که با فالو کردن بترسی بلایی سر زندگیت بیاد😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
چقد بد برخورد میکنید،خب حق داره بنده خدا🤷🏻‍♀️

والا من قهر خونه بابامم جاریم بلند شده اومده تو خونه زندگی من و چند ساعت نشسته رفته....درصورتی که دو سال بود نمیومد منم میدونم فقط اومد که منو ناراحت کنه.پس جای من بودی چکار میکردی.تازه اون یکی جاریم هم به شوهرم گفته اینو ولش کن طلاقش بده خودم دخترای خوبی برات سراغ دارم.

nurse💉💊
2728
2738
چرا حق داره آخه اگر میومد میگفت جاری میخواد مثلا نامزد قبلی برگرده یا میاد پیش من ازش تعریف میکنه ی ...

درسته..ولی این یه ذره نگرانی طبیعیه و حق داره 

والا از دست جاری ها همه کاری برمیاد..من جاری کوچیکه ام اختلاف سنیم باهاشون خیلییی زیاده اون سه تا همه کاری کردن منو جلو خانواده همسرم بد کنن ولی خودشون زشت شدن جلو اقوام😄🤷🏻‍♀️ نتیجه میگیریم جاری ها قطعا خوبی هم رو نمیخوان.. میخوان؟  

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

والا دوست دختر قبلی همسرم یه مدت منو فالو کرده بود و من بی خبر بودم

یه روز همسرم داشت نگاه میکرد تو فالورا و دنبال کسی میگشت یهو عکس طرفو دید😳

گفت فلانیو تو از کجا پیدا کردی؟؟؟

گفتم عزیزم دقت کن اون منو پیدا کرده و فالو کرده و من فالو ندارمش حالا مگه کیه این؟؟

گفت قبلا با من دوست بوده🥴

منم خیلی شیک گذاشتم بمونه تو فالورام و انگار نه انگار طرف موجوده😊

2706