2733
2734
غریبه هس یه شهر دبگه

خب پس دو حالت داره :اول اینکه فضول و کنجکاو و مقایسه کردن تو با اون ..دوم واقعااا یه نقشه هایی داره و میخواد با اون شخص ارتباط برقرار کنه و امار بده و رابطه تو و شوهرتو بهم بزنه .....از این دو حالت خارج نیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی به شما نداره مثل بقیه افراد که فالو کرده ائنم جز فالووراش هست 

بعد شما براتون نباید مهم باشه و هیچ واکنشی نشون ندین 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

خب با هم ارتباط داشتن دلیلی نداره فالو نداشته باشن همو چون جدا شدن

منم زن برادر قبلیم فالوم کرد و قبولش کردم و گاها چند کلامی حرف میزنیم مثلا تبریک تولد و ... اصلااا هم قصدم توهین به زن داداش جدید نیست و خیلیم با هم خوبه رابطمون

2731

فکر نمیکنم به شما ارتباطی داشته باشه.

پسر خاله شوهرم فوت کرد بعد خانومش رفت دوباره ازدواج کرد و همه دختر خاله های شوهرم اون دختره رو فالو دارن.

الآن باید خاله شوهرم از خواهر زاده هاش دلخور بشه؟

2738
غریبه هس یه شهر دبگه

خب قطعا اینکارو کرده چون میدونسته چک میکنی فالوراشو واسه اینکه ناراحتت کنه 

دخمل خوب کسی جاریشو فالو نمیکنه😐 سه تا جاریام خیلی وقت پیش فالوم کردن من فالوشون نمیکنم هر دفعه هم یه گوشه چشمی میان که صفحه مارو هم فالو کن میگم باشه یادم میره.. 😅

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
به شماربطی نداره اخه

چقد بد برخورد میکنید،خب حق داره بنده خدا🤷🏻‍♀️

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2706