2737
2739
عنوان

ناهار برای مهمون

920 بازدید | 43 پست

سلام.من دیشب و پریشب مهمونی بودم مرغ بود شام ها...الان واسه ظهر مهمون دارم ناهار چی بزارم .خورش نمیتونم بزارم 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

خب غیر خورشت چیزی نمیمونه مرغم که خوردی 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فرض کنید دوتا برادر شوهر دارم...پریشب خونه اولی بودیم ...دیشب با اولی خونه دومی بودیم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
مواد لازم چی داری

مرغ دارم یه بسته متوسط چرخ‌کرده .گوشت خورشتی 

2738
زشته بدون خورشت

زود پز ندارم که خواهر

خورشت نمیتونم بذارم یعنی چی بلد نیسی یا منعی 

جا نمیفته تا ظهر باید دیشب میزاشتم ک نشد مهمونم برای ناهاره

2706