2737
2739
خب ما که حرف میزنیم ولی اصلا نگاه نمیکنه بعدم ما که خونش نمیربم اونم که نمیاد کلا شانس نیوردیم

چرا نمیاد‌؟؟نگاه نمیکنه یا تو جمع ساکته.من خودم تا ازم سوال نکنن یا وارد بحث شون مباشم چیزی نمیگم.ینی حرفی ندارم ک...ولی چیزی بپرسن اینا نگاه رو میکنم.شاید مدلش اینه بنده خدا

خب ایشون دیگه روابط اجتماعیش مشکل داره، این رفتار بی احترامیه و اصلا بالغانه نیست

اتفقا ما هم ناراحتیم ولی هیچی نمیگیم 

چی بگیم فردا خودشونم مشکل پیدا کردند بگن اینا دخالت کردند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت من که خواهرم ندارم مامانم همیسهمیگفت زنداداش بیاری بشین با هم حرف برنید بیرون برید

منم خواهر ندارم ،عیبی نداره غصه نخور،چه میشه کرد

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
2728
چرا نمیاد‌؟؟نگاه نمیکنه یا تو جمع ساکته.من خودم تا ازم سوال نکنن یا وارد بحث شون مباشم چیزی نمیگم.ین ...

به خدا ۹ماه حامله بود مامان من غذا مبپخت داداشم میومد میبرد واسش بعد مامانم اینا نقاش داستن خونه من بود نمبکرد یه بشقاب غذا به بابام بده

چرا نمیاد‌؟؟نگاه نمیکنه یا تو جمع ساکته.من خودم تا ازم سوال نکنن یا وارد بحث شون مباشم چیزی نمیگم.ین ...

کلا بچه گونست کاراش همش با دختر مجردای ۱۳ ۱۴ ساله میجوشه

اتفقا ما هم ناراحتیم ولی هیچی نمیگیم  چی بگیم فردا خودشونم مشکل پیدا کردند بگن اینا دخالت کردن ...

نباید چیزی بگید، تاثیر نداره که بدتر همه میشه. فقط مثل خودش باهاش رفتار کنید، شاید بفهمه رفتارش زشته و از چشم بقیه افتاده و درست بشه. درستم نشه حداقل میدونید مطابق لیاقتش باهاش رفتار کردید دلتون نمیسوزه

بهش لطفم نکنید، چنین عروسی بچش رو واسه چی نگه میداره مادرتون؟!

2738
چیکار میکنه

مثل این نظامیا میشینه زیر چشمی نگات میکنه اصلا پذیرایی نمیکنه هرکاری میکنه که زودتر بلند شی از سر جات بعد جلو روت میگه من حوصله مهمون ندارم .بعد پامو که میذارم تو اتاق خودم صداشو میشنوم زنگ زده به خواهرش غیبت منو میکنه

مثل این نظامیا میشینه زیر چشمی نگات میکنه اصلا پذیرایی نمیکنه هرکاری میکنه که زودتر بلند شی از سر جا ...

چه بیشخصیت، خدایی داداشا این عتیقه ها رو از کجا پیدا میکنن

به خاطر برادرم چون خود خیلی خوبه

چند سالشه؟ شاید خیلی بچه است یاد نگرفته این چیزا رو

ببین به بچه بی محبت نباشید چون بچه گناه نداره، ولی نگه داشتن بچه یا غذا فرستادن تو بارداری لطف به عروسه نه پسر یا نوه، اینا وظیفه خودشه

چند سالشه؟ شاید خیلی بچه است یاد نگرفته این چیزا رو ببین به بچه بی محبت نباشید چون بچه گناه نداره، ...

۲۳سالشه

ما عاشق بچشیم به خدا مامانم وقتی میاد پایین عین یه مادر بهش غذا میده خوراکی میده تازه بچشم نوپاست باید همینطور دنبالش باشی

برای منم بزرگه اینطوره با این که همسن و سالیم هر چی حرف میزنم بزور لبخند مصنوعی میزنه کرونا نبود بزرور دست میداد همش یه گوشه میشینه همیشه هم دنبال دراوردن سوژه از کارای ماست داداشمو میفرسته که اون بگه از فلان کارما ناراحت شده اینقدر سرد و نچسبه و گوشت تلخ و بد بین خدا میدونه خواهر ندارم همیشه دلم میخواست حداقل زنداداشام مث خواهرم باشن کوچیکه هم ۱۲ سال ازم کوچکتره زیاد نمیبینمش اما اخلاقش خوبه

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2706