2733
2739
عنوان

میخام گوشتارو پس بفرستم بنظرتون کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 170 پست
وای تنم به لرزه میاد بخدا این چیزا میشنوم ، یعنی فردا روزی هم امکان داره پدر من بخواد بابت گوسفند قر ...

دقیقا توپست بالامن  رفتار مادرشوهرمو گفتم ولی من بروی خودم نیاوردم نذری بود دیگه نمیخواستم نذر شوهرمو خراب کنم.یه خالم خیلی وضع مالی خوبی نداره مادرم گفت برا اون یه بسته میاوردی زشته اگه بفهمه ناراحت میشه گفتم هرکی رامادرشوهرم‌گفت اوردم دست من نبود

یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما اگه بارداری که جگر خوردن برات ضرر داره کلا .برا تیکرت میگم

بعدم براچی پس بفرستی ؟توقعتونو کم کنین چرا از هر چیز بی ارزشی براخودتون ناراحتی درست میکنین ؟

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
شر درست کردن چیه میخاید نظر مخالف بدید چرا دیگ دنبال این میگردین از ادم یه هیولا بسازید مگه از قلب م ...

اگه الانم با حرفهای دیگران اشک ریختین نشون می ده که ادم بشدت زودرنجی هستین. ممکنه بارداری باعث شده باشه اخلاقتون اینجوری بشه اما روی اخلاق خودتون کار کنید تا کمتر اذیت بشین. اگر از رفتار کسی خوشتون‌نمی اد دلیلی نداره که باهاش رفت و امد کنید و اگر رفت و تمد می کنید باید احترامشونو نگه دارین و رفتارهاشونو بپذیرین.  پس فرستادن هدیه و ... دور از ادبه و ادا و اطواره. 

2728

مامان شوهرتی که عین بچه ها بخوای ازش دفاع کنی؟؟خودش میدونه ازخانوادش ناراحت بشه چیکارکنه

ضمنا باعرض پوزش هوستونو خونه خودتون برطرف کنید زشته منتظر باشید خونه یکی دیگه...

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
استارتر میگی شوهرم ناراحت شده دلش شکست دردک نمیکنم چون مردا اصلا تو این وادیا نیستن.من عقدبودیم شوهر ...

شوهر من از وقتی مادرش فوت شد 

بیشتر دلش میخاست ک رابطش با پدرش خوب باشه 

چند شب پیش جلو خودشون بخاطر حرفاشون زد زیر گریه.....درسته مرده ولی ادمه 

2738
مگه شوهر من پسرش نیست  همش دوتا پسر داره یعنی واقعن فکر میکنی وقتی شوهر منو محل نمیدن و  ...

به شما چه ربطی داره ،که چه رفتاری دارن با پسرشون؟

پدر و مادرش هستن،شماهم سعی کن شوهرت و کینه ای نکنی با دو به هم زنی

اخلاق پدرشوهرم و نمیدونی جلو برادرشوهر بزرگم همیشه باید هر چی ک هست و کامل بیاره تا بهش برنخوره  ...

شما موقع قربونی اونجا بودین و اونا رو بعدش دعوت کردن

باز خوبه دیگه

درباره ته مونده جگر هم نظری ندارم

یادمه من باردار بودم با برادرشوهرم اینا خونه مادرشوهرم بودیم کله پاچه گذاشته بود بعد از هرکی میپرسید کجاشو دوست داری من گفتم زبون 

برادرشوهرم همش میگفت مغزشو بده خانومم بخوره درس میخونه براش خوبه

و سر سفره مادرشوهرم هرچی گوشت زبون بود تیکه کرد گذاشت توبشقاب جاریم چون اون ادا زیاد میاد و هرجیزیو نمیخوره

من انگار کوفت میخوردم انقدر بغض داشتم تحمل کردم تا رفتیم تو اتاق وتنها بودیم گریه کردم حتی برا زبون🤕

خییییلی دلم خواسته بود وحامله هم بودم بدددتر

دوسال صبر کردم وچیزی نگفتم تا یبار مادرشوهرم تعریف میکرد از مادرشوهر خودش که نون میپخته به دختر باردار خودش میداده به من نه و دلم خواسته بوده ازش و من تا عمر دارم نفرینش میکنم برا اون نونا که جلو چشمم داده به یکی دیگه

گفتم شاید حواسش نبوده میگفت نه وفلان

منم قضیه ی کله پاچه رو گفتم بهش و گفتم که چقدر سختم بوده و باز میگفت نه من متوجه نبودم گفتم پس اون بدبخت رو هم حلال کن تا حلال شی

عزیزم بحث سر گوشت جیگر نیست .... احترام....  زمین گرده درسته ولی وقتی حق باشع نه ناحق  م ...

وقتی ادم چشم و دل سیر باشه دنبال اینجور احتراما هم نمیگرده ... من نظرمو در مورد این تیکه از زندگی استارتر دادم ، بقیه زوایای زندگیش رو فقط خدا میدونه ... امکان داره واقعا اذیتش کنن . الان هیچ کس جز خودش ناراحت نمیشه و خودخوری نمیکنه . بعدم گوشت قربونی واسه نیازمتداست زشته بخدا سر کم و زیادش بحث کردن و دلخوری به وجود اوردن . نمیدونم منظورم خوب رسوندم یا نه . من که بابا م یا سمت شوهرم گوشت قربونی میگن گذاشتیم کنار برات میگم خدا خیزتون بده بدین به کسی که نیازمنده من یخچالم داره . 

عزیزم شما شاید همین یه نمونه دیدید شاید جایی دیگه حرف بارت نکردن  استارتر میگه همیشه اوضاع همی ...

نه این یه مثال برای دو بار قربونی بود چون ربط داشت اینو گفتم بقیه ش ربطی به این بحث نداره اخه مادرشوهرمن حرف بارنمیکنه ولی با بیخیالی وبیمحلی تا ته ادمو میسوزونه گاهی هم میگم شوهرمیگه پیره خودت هم پیر میشی  اخه پیر نیس الان تازه ۵۰ سالشه منم ۱۰ ساله عروسشم

یا رب العالمین

نه نمیفرستادم حوصله جنگ درست کردن نداشتم... اگ سه ماه اولی جیگر نخور. اگ خیلی هوس کردی در حد دو لقمه بخور خیلی خوب نیست تو بارداری 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
شوهر من از وقتی مادرش فوت شد  بیشتر دلش میخاست ک رابطش با پدرش خوب باشه  چند شب پیش جلو ...

اینو کامل درک میکنم چون خانواده همسر منم کاری کردن شوهر من گریش گرفته چندین باز جوری شده که متنفر شده ازشون ...

2706