2737
2739

سلام عزیزانم من زندگیم به مرحله ی بن بست رسیده بود افسرده و ناامید میل به خودکشی همیشه مریض و بدحال بودم بعد از دوبار شکست تو زندگی مشترک و اتفاقات خیلی خیلی ناگوار 

که داستان زندگیمو برای هرکس که میگفتم همه فکر میکردن دارم افسانه میگم 

تا اینکه بهمن پارسال توی مسیری قرار کرفتم که زندگیم عوض شد 

و معجزه های واقعی توی زندگیم اتفاق افتاد

الان یه حسی دارم که دلم میخواد همه رو با خودم توی این مسیر شریک کنم و حال همه رو خوب کنم اگه تجربه های مشابهی دارید یا میدونید من دارم در مورد چی حرف میزنم لطفا بیاید و بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عع مث من، الان به قدری ریلکسم و عاااشق‌خودمم که نگو 😂

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2731

دلم میخواد یه پیج اینستا راه بندازم و هرکس دوست داشت توی این مسیر همراه من باشه و تجربیاتمون رو در اختیار هم بزاریم 

نظر شما چیه 

باورکنید زندگی قبلی من کجا و این زندگی کجامن ی ادم دیگه شدم کلا

عزیزم میخاستی بگی تا الان گفته بودی

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

چرا اینستاگرم همین جا تاپیک و ادامه بده بقیه رو هم کمک کن به شکرانه این نعمت 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
خب چیکار کردی به ماهم بگو

دوست گلم باورت نمیشه انگار یکی اومد دست منو گرفت و ازی لجنزار اونم یکشبه کشید بیرون یه نیروی معنوی اولین کاری هم که کردم گذشته رو برای همیشه بوسیدم و گذاشتم کنار 

خب

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
چرا اینستاگرم همین جا تاپیک و ادامه بده بقیه رو هم کمک کن به شکرانه این نعمت 

اخه این مبحث اندازه یک اقیانوس بزرگه دلم میخواد همراهانی تو این مسیر داشته باشم و هروز از معجزه های زندگیمون بگیم

دوست گلم باورت نمیشه انگار یکی اومد دست منو گرفت و ازی لجنزار اونم یکشبه کشید بیرون یه نیروی معنوی ا ...

خب اگه واقعا همینطوره که میگی و دوست داری بقیه رو با خودت همراه کنی همینجا تمام تجربه ت و سیر معنویت رو بگو که چجوری ازونجا به اینجا رسیدی یا اینکه این داستانها فقط بخاطر فالور گرفتنه!

2706