2737
2734
عنوان

ب منم مشورت بدید.بچه دوم بیارم؟

138 بازدید | 13 پست

خودم شاغلم و بچه ام ۳ سالو نیمه اس.

مادرشوهرم کمکم میکنه تو نگهداری بچه

از نظر مالی هم متوسط هستیم و میتونم نیاز مالی ی بچه دیگه رو تامین کنم

همسرم شدددددددددیدااا دلش بچه دوم رو میخواد.همه هم میگن اگه قراره بچه دار بشی الان بیار ک بچه ها زیاد فاصله نداشته باشن.

نمیدونم چرا خودم انقد دل دل میکنم

البته از نظر شغلی زیاد امنیت شغلی ندارم.ینی امکان تبدیل وضعیتمون هست و اگه باردار باشم ی وقت مشکلی ب وجود بیاد.البته چندساله این وضعیته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر چقدرهم توضیح بدی بازم از همه چیز خبرنداریم ما

خود من از بیرون زندگیم همه چی عالیه ولی خودم میدونم مشکلاتمو

اگه دلت هست بیار

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

خداروزیشو میده خودش وعده داده..

بچتونم ازتنهایی درمیاد

تک فرزندی بزرگترین ظلمه

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹
2738

اره بیار تک فرزندی چندان جذاب و جالب نیست

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم

به نظر من بیار قرار نیست که همه چیز برای بچه هامون محیا کنیم اگه بتونی یه فرزند خوب و زرنگ بار بیاری بیار باید بچه هامون و طوری تربیت کنیم که بتونن رو پای خودشون وایستند تا اخر مثل بعضیا متکی ب پدر مادر نباشن همینکه بتونی خورد و خوراکشون و تامین کنی و برا تحصیل و اموزششون خرج کنی عالیه

خیلی بده  من اگه میتونستم حتما میوردم

اره واقعا...

یابچه هیچی یا دوتا

تک فرزندی خیلی به بچه فشارمیاره

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹

بشینید مزایای بچه دوم اوردن لیست کنید در این زمان و در دوسال دیگه 

چه از لحاظ کاری چه اقتصادی چه تربیتی 

با همسر باهم زوی پارامترهاش صحبت کنید 

مثلا من الان بچه بیارم بهتره یا فرزندم پتج ساله شد بیشتر میتونه مستقل بشه حتی کمک کار مادرش 

چند مدل سوال شما از همسرت بپرس هم ایشون از شما

مدلسوال ایا ترجیح میدی دقیقامناسبه برای حل این مشکلشما 

زوج درمانگر و مشاور خانواده