2733
2739

آخه وقتی میزنی دوباره مبتلا میشی دوباره بستری دوباره آی سی یو دوباره خدای نکرده فوت

بعدشم میگن خب یه درصدی فوت طبیعیه چون تاثیر واکسن ۸۰ درصده!!!!!

خب بدون واکسن هم همینه که!!

تازه اگه خطر دیگه ای نداشته باشه این واکسنا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
کرونا هم نکشه واکسن ایرانی میکشه😂

چقد حال به هم زنه این مدل از خودتحقیری

از ویروس کروناهم حتی خطرناک تره

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعله

من هر کیو دیدم دوز دوم فایزر زد به رحمت الهی شتافت  

ولی ایرانی بزنیم بازم به کرونا ممکنه مبتلا شیم ولی با شدت کمتر

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2731

منم موندم بزنم یا نه آخه جای نا فقط ایرانیش هست هرکی هم زده عوارض نداشته .اولاش که خارجی بود چند تفر از اقوام زدن و بعدش تب داشتن تا چند روز حتی یه نفر حالت تهوع و ببخشید استفراغ داشت .از اینجا نتیجه گرفتم که حتما ایرانیش اصلا اثری نداره

🖤🖤🖤🖤

این همه آدم مردن، چیزی که میتونه از مرگ آدم جلوگیری کنه چرا نزنیم؟! چه عوارضی میخواد داشته باشه که از مردن بدتر باشه؟ وقتی کشورای پیشرفته دارن همه جمعیتشون رو واکسینه میکنن بدون که یه چیزی میفهمن، وضع اینجا رو با اروپا و آمریکا مقایسه کن ببین کجا بینش بهتری دارن به مسائل

بعدم واکسن که چیز جدیدی نیست، همه ما از بچگی انواع واکسن رو زدیم، مریضی کرونا جدیده واکسن که تازه اختراع نشده، مگه در مورد واکسنای قبلی انقدر کنکاش میکردید؟

2740
کرونا هم نکشه واکسن ایرانی میکشه😂

تا الان حتی ی موردم مرگ بر اثر واکسن ایرانی نداشتیم ولی ابتلای مجدد داشتیم 

ولی ی سرچ کنید امار مرگ بعد تزریق دوز دوم فایزر ببینید

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
همسایمون واکسن ایرانی زد رفت کما بعد یه هفته فوت کرد کدوم جنس ایرانی خوب بوده که واکسنشون خوب باشه

ای واای بیچاره خدابیامرزدش 

واقعا طرفای ما چند نفر زدن هیچیشون نشد 

🖤🖤🖤🖤
چرا نزنی شما در مورد واکسنی که به نوزاد ی روزه میزنن چه اطلاعاتی داری که حالا برای این واکسن همه میخ ...

شاید اون واکسن امتحانش رو پس داده

و شده روتین

الان کرونا خیلی ابعادش ناشناخته س

همین که مرتب تغییر ورژن میده

وقتی فایزر هم اومد مسولین ما تاییدش نکردن

خودبخود هم به خاطر ناشناخته بودن بیماری و هم اینکه خیلی در موردش شایعه هست و هم در مورد اعتبار واکسنها

انسان شک میکنه

من به بچه ها حق میدم

نمیزنم.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

مادربزرگ های من دوتاشون واکسن زدن

حالشون الان خیلی خوبه... 

مشکلی ندارن اصلا

اسم واکسنشون رو دقیق یادم نیست

برای همین نمی تونم مطمئن‌ حرف بزنم بگم چی زدن

فقط می دونم ایرانی نبود واکسنشون 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .