2733
2739
فایزر هم؟؟؟؟؟ 

فایزر بین خارجیاش بیشترین امار سکته و سنگکوب و مرگ داره

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

الان والا موندیم بزنیم یا نه دیشب خواب دیدم کرونا گرفتیم منو و همسرم 😅...جرعت نداشتم به همسرم بگم  شوهرم سرطان دارهدبراشرنگرانم موندیم بزنه یا نه یا خدا خودت به دادمون برس .شوهرم هم از اوناست که هیچ اعتقادی به واکسن نداره

🖤🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرم 23 سالشه زد هیچ مشکلی نداشت مادربزرگمم همینطور

کلا زدنش بهتر از نزدنه البته اگه چیزی بهمون برسه و داشته باشن

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

پدر و مادرمم نزدن. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731

مامانم برکت زده.منم نوبتم بشه فقط ایرانی.مطمئنا بهتره

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
این همه آدم مردن، چیزی که میتونه از مرگ آدم جلوگیری کنه چرا نزنیم؟! چه عوارضی میخواد داشته باشه که ا ...

اونا ک دیگه همه میدونیم مطمئنن 

اما این واکسنارو خیلیا  زدن یا از اول کرونا گرفتن یا مردن نصف دیگه ای هم خب سالمن اصلا همه نتایج یکی نیست حق بده بترسیم

2740
 اونا ک دیگه همه میدونیم مطمئنن  اما این واکسنارو خیلیا  زدن یا از اول کرونا گرفتن ...

منظورت واکسن ایرانیه؟ خب این هنوز نتایجش منتشر نشده معلوم نیست چیه واقعا و اصلا چقدر تاثیرگذاره، منم ترجیح میدم تا نتایج قطعی منتشر نشده برکت نزنم ولی خب اگه روزی نوبتم برسه و حق انتخاب نداشته باشم میزنم قطعا از هیچی بهتره

اره چرا نزنم حتما میزنم. مامانمم نوبتشون بود هفته پیش یکم ناخوش احوال بودن ان شالله این هفته میریم

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
فایزر بین خارجیاش بیشترین امار سکته و سنگکوب و مرگ داره

هر واکسنی عوارض خودشو داره فقط اونا شفاف میگن 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️