2737
2739
ادم خوشگل همه جوره خوشگله من تپل بودم صورتم گرد و فانتزی بود و الانم که لاغر شدم صورتم کشیده و خوبه ...

ااا چقدر خوب ، من حیف دماغم بده ولی از اونور باز چشام خوبه😐

اره چشمام درشته باز چشام قشنگن کلا ، الان قدم ۱۶۴ هستش وزنم ۶۷ میخوام بشم ۵۵ یا ترجیحا ۵۰ کیلو 

اگ به سلیقه من باشه دختر پر بیشتر دوس دارم ولی سما فک کنم لاغر بیشتر دوس داری پس لاغر کن موفق باشی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم وزنم نسبت یه قدم خیلیه 

ولی لاغر که میشم صورتم خیلی شکسته میشه همه میگفتن چقدر صورتت بد شده😭

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2728
منم وزنم نسبت یه قدم خیلیه  ولی لاغر که میشم صورتم خیلی شکسته میشه همه میگفتن چقدر صورتت بد شد ...

وا ، واقعا ، یسری رفشا هست که صورتو پر نگه میداره ولی خودم نمی‌دونم چی است ، تو گوگل بزنی میاره فکنم 

وا ، واقعا ، یسری رفشا هست که صورتو پر نگه میداره ولی خودم نمی‌دونم چی است ، تو گوگل بزنی میاره فکنم ...

من کلا اول تاثیر لاغری روی صورتمه سریع پای چشام گود میشه صورت تپل خوشگل تره😭

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
من کلا اول تاثیر لاغری روی صورتمه سریع پای چشام گود میشه صورت تپل خوشگل تره😭

ای بابا ، اره بنظر من هم نباید خیلی لاغر باشه هم نه خیلی تپل ، اونم تازه بستگی داره