1874
2106

سلام کسایی هستن که هرچیزی ازشون بپرسی میگن برام مهم نیست و حتی اگه از ی پسر یا دختر خوششون بیاد و حتی اگه حواسشون به اون فرد باشه نشون نمیدن و باهاش بد رفتار میکنن دوری میکنن که اون علاقش بیشتر بشه خب چرا اینطورن ؟ من اینطور باشم اون بیشتر میاد سمتم ؟ 

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

من کلا اینجوریم ک بیخیالم از ذاتمه دبستان یادمه همه استرس امتحان داشتن من میگفتم میخونم شد شد نشد نشد . دانشجو شدم وسط دعوای استاد با دانشجو ها میخوابیدم بقیه میگفتن استرس رفته تو جونمون فلان . الانم متاهلم دعوامونم بشه میگیرم میخوام همه چیم زود فراموش میکنم 😂

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
2124
من کلا اینجوریم ک بیخیالم از ذاتمه دبستان یادمه همه استرس امتحان داشتن من میگفتم میخونم شد شد نشد نش ...

خب چطور میشه بی تفاوت باشم و چیزی برام مهم نباشه البته خب در ظاهر ؟ چرا بعضیا در ظاهر هیچی براشون مهم نیست اما درونن مهمه؟!

خب چطور میشه بی تفاوت باشم و چیزی برام مهم نباشه البته خب در ظاهر ؟ چرا بعضیا در ظاهر هیچی براشون مه ...

والا نمیدونم من هروقت از بیرون بیتفاوتم درونمم همینه میگم ک از بچگیم بوده بنظرم نمیشه ادا دراورد مثلا من چند بار خواستم ادا درارم ک برام مهمه یهو وسطش خوابیدم 😐 یا مثلا وسطش بیخودی رومو کردم اونور یهو یادم رفته قضیه رو 😐 نمیتونم ادا درارم ک مهمه و حواسمه و فلان توام بنظرم نمیتونی ادا بیتفاوتی دراری خودت باش 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
2050