2737
2734
عنوان

چند دیقه پیش بی بی چک زدم!🤔

198 بازدید | 3 پست

سلام صبحتون بخیر من بخاطر پلیکیست بودنم تهت نظر دکترم هر ماه از شب ۱۶ پریود تا ۱۰ شب دوتا قرص پروژسترون میخورم ماه اول که قرصا تموم شد پنجم فروردین پریود شدم ماه بعد چهارم اردیبهشت ماه بعد سوم خرداد و اخری دوم تیر... حالا از دیروز منتظر پریودم خبری نیس طبق ماه های قبل باید یکروز جلوتر از ماه قبل میشدم...! الان بی بی چکم زدم منفی بود جلوگیری ندارم ولی فعلا لتروزول و آمپولم مصرف نکردم....

چرا اینطور شدم؟

💕

بهم ریخته امروز فردا میشی

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم هیچ وقت به عدد ماههای پریودی توجه نکن چون یه ماه ۲۹روزه یه ماه ۳۰روزه یه ماه ۳۱روز...بهتره که روزهای بین دوتا پریودیتو بشماری وبراساس اون حساب کنی.انشاالله که به زودی حامله بشی

2731