2733
2734
عنوان

اگه نی نی یارو صدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 117 پست
همیشه همین کارو میکنن الانم میگیم چزا ترکوندین صفات خودشونو به ادم نسبت میدن😒😒😒انگار من دارم از ا ...

والا من اولین باره تو زندگیم میشنونم یه زناکار بچه ی یکی دیگه تو شکمشه خواستگارش به فکر آزمایش خونه😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرا داری خودتو گول میزنی میدونی فحشا چیه میدونی زنا چیه میفهمی جار زدنش یعنی چی اون اگه حق دار ...

پس شما هم فکر کن 

بله همه ی اینا رو میدونم 

ولی شاید راه دیگه ای نداشته 

خودش گفت که کسی نمیدونه

اینجا گفت چون کسی نمیشناستش

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
2731
نیت شما درست استارتر عزیز  ولی مث این میمونه که ما با بچه هامون خیلی محترمانه صحبت میکنیم و نم ...

بله عزیزم مشکل اینجاست ک کاربرا تا میبینن ی تاپیک... هست دیگه ول نمیکنن و این ده صفحه میره جلو و اخرش جنگ میشه

همیشه همین کارو میکنن الانم میگیم چزا ترکوندین صفات خودشونو به ادم نسبت میدن😒😒😒انگار من دارم از ا ...

آره بعدم ما میشم یه آدم بد که داریم ازش دفاع میکنیم

بعد مگه میشه 

کسی که بقیه چیزا روش اثر نذاره

با یه تاپیک به گناه بیوفته

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
2738
آره بعدم ما میشم یه آدم بد که داریم ازش دفاع میکنیم بعد مگه میشه  کسی که بقیه چیزا روش اثر نذ ...

والا اگه قرار بود هر چیزی رو ما تاثیر بزاره که با یه فیلم یه متن یه داستان الان باید تو این راه میبودیم

2706