2737
2739
از خدا که نباید بترسی وقتی گناهی میکنی باید بترسی ، کمک کردن خوبه، اما بعضی ها تشویق به طلاق میکنن، ...

وقتی ‌ شوهرش بیشعور خیانتکار دروغگوعه آیا نباید طلاق گرفت احتمالا 

بعضی دوستان نظر اشتباه میدن الکی بهت میگن بزن برو مگه همینطور الکیه بعد هم بعد رفتنتون اولین انگشت ا ...

کاش میتونستم خودم رو آروم کنم، همون شب به من گفت فکر کردی خیلی خوشگلی من اصلا قیافه های مثل تو رو نمیپسندم😭تنها مردی که به من گفته زشتم همین شوهرمه، بخدا قیافش خیلی خوبه همه میگن شکل مینیاتورام 🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب خودتون جاهای مورد دار نبرینش بنظرم شوهرتون یه کم اعتماد بنقسش پایینه جلو خانومانمیتونه کاری ازش خ ...

اتفاقا خیلی هم اعتماد به نفس داره، صورت خیلی زشتی داره ولی یه طوری رفتار میکنه انگار برد پیته، ولی منم احمق بودم همیشه از زنایی که خوشکلن جلوش گفتم

2731
وقتی ‌ شوهرش بیشعور خیانتکار دروغگوعه آیا نباید طلاق گرفت احتمالا 

بستگی به شرایط داره ،ایشون دو تا بچه دارن طلاق آب  و نون نیست که به همین راحتی گرفت عزیز دل ،چند سالته خودت ، امروزه خیلی از مردا خیانت میکنن حتی شده با یک نگاه هرزه، اگه به حرف شما باشه نصف مردم ایران باید طلاق بگیرن 

بعضی دوستان نظر اشتباه میدن الکی بهت میگن بزن برو مگه همینطور الکیه بعد هم بعد رفتنتون اولین انگشت ا ...

حرف شما درست 

اما من بر اساس تجربه گفتم بهش بره اشتباه منو نکنه من کاری به پیام دخترخاله ندارم گفت همش گوشیش مشغوله میبره تو دسشویی منم گفتم شوهرم اینجوری بوده خیانت کرده 

دیگه اسی خودش شرایط زندگیشو بهتر میدونه که بمونه یا بره 

خیانت اسمشم وحشتناکه من بخاطر لایک نمیگم بره میگم اگه بخوادت میاد دنبالت یا بهت تعهد میده که برگردی همین 

کاش میتونستم خودم رو آروم کنم، همون شب به من گفت فکر کردی خیلی خوشگلی من اصلا قیافه های مثل تو رو نم ...

اصلا از خودتون وهیکلتون چیزی بد نگید مردها چیزی رو به زلون میارن که قبلا خودمون به زبون روندیم بفکر خودت باش اصلا درمورد دخترخاله اش دیگه بحث نکن بابا خانما میانسال رو اینقد بزرگ واسش نکن الان هرچه بگی شوهرت لج میکنه بدتر میشه بفکر خودت باش وآرامش خودت 

باهاش یه مدت سردتر رفتار کن خودش میفهمه بخاطر چیه کم کم هم پس اتداز برا خودت کن 

وبهترین رو برای خودت انتخاب کن چه غذا وچه پوشش وقتی بخوددت برسی اون مرد هم کم کم عادت می کنه بهت برسه

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
2740
اتفاقا خیلی هم اعتماد به نفس داره، صورت خیلی زشتی داره ولی یه طوری رفتار میکنه انگار برد پیته، ولی م ...

خب خودتون اعتماد بنفس کاذب بهش دادین عزیزدل 

مردها چیزی میشن که خودمون میخوایم وبهشون القا میکنیم همیشه گفته شده از هیچ خانومی حتی خواهر تودت حدو مرد تعریف نکن دیگا کم کم خودت بچشم نمیایی میون تعریف زنهای دیگه

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
عزیزم به هیچکس نگو بزار برو  هیچکس تورو درک نمیکنه!  حرف‌ خودشون میزننن  تنها راه ...

بذاره بره کجا

دوماه دیگه زایمان میکنه

اتفاقی واسه خودش وبچش بیفته واویلامیشه

فرداهزارحرف واسش درمیارن .تهمت میزنن

آخه این چه راهنماییه میکنی

از این به بعد از مردا تعریف کن 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
با وقاحت رمز گوشیش رو عوض کرده میگه دلم خواسته به توچه

شوهرت اخرشه 

خیلی مظلوم گیرت اورده 

جلو روش دربیا 

کسی رو نداری تو خانواده پدر مادر بگو بهشون یقه شو بگیرن 

اینجور پیش بره سر از تیمارستان درمیاری 

قیدشو بزن 

باردارم، اگه حامله نبودم رفته بودم خیلی بهم برخورده

یا خدا یعنی ایقدر بی رحمه 

اسی جون اصلا نمی خوام حالتو بدتر کنم سریع از یکی کمک بگیر خانواده تو بفرست برن در خونه اش اخه یعنی چی 

بعد میگی صبر ندارم تازه صبرم می خواهی 

عزیزم این کارا با صبر درست نمیشه باید عجله کنی 

عزیزم فعلا اجازه بده بچت دنیا بیاد بعد تصمیم زندگیتو بگیر الانم بخاطر اون بچه سعی کن اروم باشی من تو جایگاه تو قرار گرفتم میفهمم الان حالتو ولی تو با ی بچه تو شکم میخای چیکار کنی کجا بری دادگاهم هیچ حمایتی نمیکنن تا مدرک نداشته باشی

وخدایی ک بشدت کافیست😍من ب معجزه ی خدا ایمان دارم..
2706